4.7/5 - (6 امتیاز)

کاربرد نرده شیشه ای

کاربرد نرده شیشه ای هم در فضای خارجی و داخلی ساختمان بسیار است. هندریل هم در فضاهای خارجی هم در فضاهای داخلی کاربرد فراوانی دارد.

.

الف ) کاربرد در فضای داخلی :

به عنوان نرده راه پله :

در فضاهای داخلی از نرده شیشه ای معمولا به عنوان نرده راه پله استفاده میشود. اگر خانه یا دفتر کارتان دوبلکس است و  یا از چند طبقه متصل به هم تشکیل شده بهترین انتخاب برای راه پله نرده شیشه ای است. حتی می‌توانید خود پله‌ها را هم از شیشه بسازید،

جدا کننده فضاها :

در ادارات و شرکت‌ها می‌توان از هندریل به عنوان پارتیشن استفاده نمود. این تکنیک مزیتهای بسیاری را دارد:

  • امکان ارتباط درون سازمانی را سهولت می بخشد
  • مدیران می‌توانند به راحتی عملکرد همه را زیر نظر بگیرند و در آخر فضا را بازتر و بزرگ‌تر می‌نمایاند.

شرکت مهندسی زیما ارائه دهنده : نصب پارتیشن شیشه ای - خرید پارتیشن شیشه ای - قیمت پارتیشن شیشه ای - پارتیشن شیشه ای در تهران - پارتیشن های شیشه ای اداری

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

ب) کاربرد در فضای خارجی:

 استفاده در اطراف استخر (استخر شیشه ای) :

یکی از پرکاربردترین مصارف هندریل اطراف استخرهاست. استفاده از هندریل در اطراف استخرها ، مخصوصا اگر استخر در میان باغ یا فضای باز باشد، زیبایی فضا را منعکس می‌کند و به شناگران این شانس را می‌دهد که در حین شنا حظ بصری نیز ببرند. اگر محدوددیت‌های ترددی و ممانعت‌های دیگری وجود نداشته باشد بهترین پیشنهاد برای استخر ویلایتان استفاده از نرده شیشه  است.

استفاده بجای نرده بالکن (بالکن شیشه ای) :

استفاده از هندریل در بالکن آن را وسیع‌تر و دلبازتر نشان می‌دهد، بخصوص برای بالکن‌های کوچک بسیار مناسب است. زیرا دید بازی را در اختیار ساکنین می‌گذارد تا به راحتی به منظره‌های اطراف اشراف داشته باشند و از آن لذت ببرند. همچنین بالکن شیشه ای  در مقابل برف و باران و باد بسیار با دوام و ایمن است و جلوه‌ای خاص به نما میدهد.

محافظ  پشت بام (پشت بام شیشه ای) :

می‌توانید برای پشت بام‌ از نرده شیشه ای استفاده کنید. بخصوص پیشنهاد ویژه‌ی ما به کسانی است که قصد دارند پشت بام‌شان را با تکنولوژی‌های جدید به باغی کوچک تبدیل کنند. با به کاربری نرده شیشه نه تنها پشت بام خود را به تمام شهر وصل می‌کنید، بلکه باغ شخصی خودشان را به یک المان طراحی شهری تبدیل می‌نمایند.

فضا سازی شیشه ای :

هندریل فضا سازی را جذاب و دلنواز میکند. در فضاهای صاف مانع کمبود دید نمی‌شود و در مناطق پست و بلند هم می توان، با بازی با اشکال ، جلوه‌ی دیدنی به محوطه بخشید. نرده شیشه ای بهترین جایگزین برای فنس‌کشی‌های قدیمی است.

نرده راه پله (نرده شیشه ای راه پله) :

حتی در فضاهای خارجی هم می‌توانید از نرده شیشه بعنوان نرده راه پله و محافظ راه پله استفاده نمود. استهلاک نرده‌های فلزی یا چوبی را ندارند و نسبت به آن‌ها جلوه بهتری دارند. نرده شیشه را به راحتی می‌توان تمیز کرد. حتما شما هم با عبور از راه پله‌هایی، که هندریل دارند، احساس کرده‌اید در ساختمانی بسیار شیک و گران‌قیمت هستید.

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

شرکت مهندسی زیما ارائه دهنده : نصب پارتیشن شیشه ای - خرید پارتیشن شیشه ای - قیمت پارتیشن شیشه ای - پارتیشن شیشه ای در تهران - پارتیشن های شیشه ای اداری

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 


سوالات متداول

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.