تماس با ما
بخش فروش 44860861-021
ایمیل
info@zymaco.com
موقعیت
میدان دانشگاه ، سیمون بولیوار شرقی ، نبش خیابان مخابرات ، ساختمان افرا ، واحد 30

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

 

همانطور که استفاده از یک ابزار شیک و  مدرن به صورت به جا و متناسب باعث میشود که نمای فضا به شکل کلی بهبود یابد، یک انتخاب نامناسب نیز می‌تواند تأثیر منفی بزرگی داشته باشد و در مورد کابین دوش شیشه ای (کابین حمام) نیز این قضیه صادق است.

همه روزه شاهد تولید انواع کابین دوش هستیم  و هر کدام از آنها دارای ویژگی‌ها و ابزارهای مختلفی هستند که آنها را نسبت به یکدیگر متمایز ساخته است.

در حال حاضر، از کابین دوش به شکل‌ها و طرح‌های مختلفی استفاده میگردد. که برخی از آنها به لطف انتخاب مناسب ، نمای فوق العاده ای در کنار خانه های ما آفریده اند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

کابین دوش یک وسیله لوکس از جنس شیشه‌ است که در یک قسمت از حمام نصب شده و هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ انرژی به آن کمک میکند.

نقش کابین دوش  شیشه ای

نقش کابین دوش شیشه ای (دور دوشی) با توجه به فضای که در آن استفاده می‌شود و همچنین متعلقاتی که بر روی آن نصب می‌شود، ممکن است کاملاً متفاوت باشد. برخی از این کابینها کاملاً معمولی و به صورت یک اتاقک شیشه‌ای هستند و نوعی دیگری از آنها به تجهیزاتی مانند سیستم‌های گرمایشی و سیستم نمایشگر الکترونیکی مجهز هستند که کاربرد آنها را پیچیده‌تر می‌کند.

 مهم ترین نقش کابین دوش این است که ضمن جداسازی بخشی از حمام برای جلوگیری از انتقال رطوبت ، نم ، انرژی و از دست نرفتن گرمای حمام کمک میکند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

جنس شیشه کابین دوش شیشه ای چیست؟

 

کابین دوش  (کابین حمام) همانگونه که از اسمش معلوم است ، از جنس شیشه (سکوریت) است.

 انواع کابین دوش حمام هم با همین شیشه‌های مرغوب و نشکن تولید می‌شوند. در اصطاح کوچه و بازار این حمام‌ شیشه‌ای جالب را با نام دور دوشی هم معروف هستند.

چرا کابین دوش شیشه ای بخریم ؟

 

درخانه های جدید به علت کم بودن متراژ و فضا امکان استفاده از وان و نصب آن مقدور نیست. از این رو میتوان با استفاده از کابین دوش (کابین حمام) به این فیض نایل آمد.

اكنون در دنيای مدرن و خانه‌های معاصر اين ذهنيت به‌طور قابل‌توجهی تغيير پیداکرده است. امروزه افراد از حمام رفتن لذت میبرند و در فصول گرم سال شاید روزانه چند مرتبه به حمام نیاز پیدا کنند. و با به وجود آمدن کابین دوش و یا پارتیشن حمام از درب شیشه می‌توانیم با كمترين فضای ممكن يك فضای شيك و مدرن را با استفاده از شیشه حمام داشته باشيم.

کابین دوش به سرعت درحال توسعه است. در حال حاضر قیمت کابین دوش شیشه ای (کابین حمام) با طرح‌های متنوع اجراشده برای این محصول در فضاهای گوناگون حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می‌آورد. ازاین‌رو می‌توان برای هر فضايی با هر ساختار و مقياسی گزینه‌ای مناسب از پارتیشن حمام و هزینه ای معقولانه از قیمت شیشه حمامی با درب شیشه حمام فراهم نمود.

 همانطور که از نام کابین دوش مشخص است ، از درب شیشه ای سرویس بهداشتی در حمام هایی که از پارتیشن حمام استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرید.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

مزایای استفاده از کابین دوش شیشه ای در کنار سرویس بهداشتی :

 

مصرف بهینه انرژی :

کابین دوش توجه به این که یک فضای بسته ایجاد می‌کند، از خروج گرما جلوگیری می کند و انرژی کمتری صرف میشود.

تفکیک حمام  از سرویس بهداشتی :

ایجاد یک فضای بسته توسط این کابین‌ها کمک می‌کند که رطوبت و مواد شوینده به سایر قسمت‌های سرویس بهداشتی منتقل نشود.

جلوگیری از انتقال نم و بخار :

رطوبت و بخار حمام نسبت به رطوبت معمولی خطرناک تر است و ممکن است به خوردگی وسایل و تجهیزات الکتریکی سرویس بهداشتی مانند کلید و پریزها شود.

گرمای مناسب :

کابینها کمک می‌کنند که بخش کوچکی از حمام جداسازی شود و نیازی به گرم کردن سایر قسمت‌های سرویس بهداشتی نباشد و در نتیجه فضای داخلی کابین دوش به سرعت گرم می‌شود.

عدم نفوذ مواد شوینده با  قسمت‌های سرویس بهداشتی :

اگرچه عدم انتقال رطوبت به سایر بخش‌های سرویس بهداشتی مهم است، جلوگیری از انتقال مواد شوینده نیز اهمیت دارد و از این طریق از لیز شدن فضای سرویس بهداشتی جلوگیری می‌شود.

معایب کابین دوش شیشه ای چیست؟

 

هر محصولی در کنار مزایا دارای معایب مختص خود است معایب کابین دوش عبارتند از :

 

 • بخار تمام کابین حمام را می‌گیرد
 • ریختن قطرات آب به آینه ، سینک ، حوله و ........
 • پاشیدن کف مواد شوینده به سایر قسمت‌ها خوش آیند نیست
 • آب و کف ریخته شده به سطح کابین به سطوح آنها را لک می‌کنند.
 • مشکل حمام و دستشویی مشترک به طوری که اگر حمام و دستشویی مشترک باشد، کاربرد دوگانه این فضا فقط مختص آن کسی می‌شود که مشغول حمام است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

کابین دوش شیشه ای ارزان قیمت | کابین دوش ارزان

 

برای جدا کردن فضای دوش و وان و جکوزی، می توان به جای خریدن کابین های گران قیمت آماده، با پانل های شیشه ای این فضا را با هزینه  کم ساخت.

نکته مهم :

بسیار دقت داشته باشد که اکثر کابین دوشهای موجود در بازار از جنس چینی و نامرغوب می باشند. که با این همه هزینه های زیاد پس از استفاده ی دوره ای کوتاه ، فرسوده و خراب شود. لذا برای پیشگیری کردن از این اتفاق ها باید در انتخاب خود دقت کنید و گزینه ی درستی را برگزینید.

یراق آلات هم باید کیفیت مناسبی داشته باشند تا دچار زنگ زدگی و خرابی نشوند. اگر این یراق آلات کابین ها زنگ بزنند باعث از بین رفتن زیبایی آن و همچنین افتادن و شکستن شیشه های کابین می شود.

کابین دوش ارزان شاید در نظر اولیه بسیاری از افراد بی کیفیت تر از کابین های آماده گران قیمت تر باشد ولی نباید این موضوع را فراموش کرد که کابین دوش ارزان قیمت باید از کیفیت بالا در رابطه با تک تک لوازم و قطعاتی که دارد برخوردار باشد.

 دلیل عمده ای که کابین دوش به عنوان کابین دوش ارزان قیمت شناخته می شود کیفیت بالای قطعات آن می باشد که قیمت نهایی آن را در سالهای استفاده سرشکن می شود و در نهایت هزینه تمام شده آن کاهش می یابد.

تفکیک هزینه کابین دوش شیشه ای بر اساس متریال :

 

کابین دوش ها به دو صورت بدون قاب (فریم لس) و با قاب تولید می شوند.

 

جنس قاب :

 این قابها از جنس کروم و یا پلاستیک های فشرده نقره ای رنگ هستند. ولی می توان از محصولات با کیفیت تر و بهتری مثل استیل و آلومینیوم نیز استفاده کرد.

امکانات رفاهی (لاکچری بودن) :

 کابین دوش داری انواع مختلف است و هر فردی با هر بودجه ای می تواند از آن استفاده کند. انواع ساده تری از آن ها نیز وجود دارد که تنها از یک دوش سقفی و چهار دیوار شیشه ای تشکیل می شوند. این کابین های ساده دارای نورپردازی و امکانات رفاهی نمی باشند. مدل های پیشرفته تر و گران تر، دارای نورپردازی LED در قسمت سقف و شیشه ها، و تجهیزات لوکس مثل تلفن، رادیو، پخش کننده موسیقی، ماساژور پا و کمر می باشند.

جنس یراق آلات :

 یراق آلات و پروفیل های به کار رفته در این کابین ها ، از جنس ضد زنگ و مطلوب می باشد.

جنس شیشه :

دربهای شیشه‌ای حمام بهتر است که از جنس شیشه (سکوریت ) باشد. زیرا حمام باید مرتب با مواد شوینده تمیز شود و مقاومت شیشه از هر ماده‌ای بیشتر است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

انواع کابین دوش شیشه ای از لحاظ شکل :

کابین دوش شیشه ای (کابین حمام) در شکلهای گوناگونی مانند :  شکل دایره ، مربع و مستطیل ساخته می شود و با توجه به ابعاد و اندازه فضا می توان هر کدام از آن ها را انتخاب نمود . در این کابین امکان باز شدن درب از هر دو جهت چپ یا راست وجود دارد .

کابین دوش شیشه ای یک چهارم دایره :

این کابینها به صورتی طراحی و ساخته می شوند که درست در گوشه ی حمام یا اتاق به کار برده می شوند . برای فضاهای تنگ ، شکل جلو خمیده و منحنی آن مناسب میباشد و موجب ایجاد ظاهری زیبا و شیک میشود .

بطور کلی برای حمام هایی که دارای فضای محدودی می باشند استفاده از کابین دوش ربع دایره ، انتخابی ایده آل می باشد که درب های کشویی موجود در آن نیز موجب می شود فضایی برای باز و بسته شدن آن تصرف نشود . بنابرین باید گفت که کابین دوش ربع دایره مناسب برای خانه هایی با اندازه کوچک می باشد .

کابین دوش شیشه ای مربع :

کابین دوش مربع برای محیط هایی  توصیه می شود که از فضای کافی بر خوردار می باشند و در این صورت ظاهری شیک و مدرن به فضا می دهند .

کابین دوش شیشه ای مستطیل :

کابین دوش مستطیل برای فضاهایی مناسب می باشد که محدودیت فضایی و مححیط را ندارند و فضا در آنها بزرگ می باشند و افرادی هم که خواهان فضای بیشتری در داخل حمام می باشند از این نوع کابین دوش استفاده می کنند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

انواع کابین دوش شیشه ای از نظر قاب بندی :

کابین دوش قاب بندی شده :

در کابین های دوش قاب بندی شده بیشتر از جنبه ی زیبایی شناسی ، کارکرد آن در نظر گرفته می شود و  بیشتر سنتی و اقتثصادی می باشند . و خود نوعی مناسب و کم هزینه در بین کابین دوشها می باشد.

کابین دوش بدون قاب بندی :

این نوع کابین ها یک اصل در حمام های معاصر می باشند و در طراحی آن ها نگاه مینیمالیستی امکان عبور نور و پرتوها را برای ایجاد احساس هوای تازه و فضای باز در اطراف ما فراهم میکند .

از مزیت آنها می وان به تمیز کردن و نگهداریآسان شیشه در آنها اشاره کرد .

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

انواع کابین دوش از لحاظ متریال و فضا :

کابین دوش کاشی و شیشه ای :

ترکیب متریال های مختلف می تواند زیبایی بی نظیری  در محیط ایجاد نماید و نه تنها نباید از این کار ترسی نداشت بلکه باید با ترکیب متریال ها حس متفاوت بودن را تجربه نمود .

مثلا ترکیب کاشیهای دیواری با رنگ تیره با پنجره های شیشه در طراحی کابین دوش ، علاوه بر این که موجب بزرگتر دیده شدن فضا می شود بلکه نور زیادی را نیز برای شما به ارمغان می آورد .

بلوک شیشه ای :

بلوک شیشه ای طرح هایی برای درب کابین دوش می باشند که می توان با حذف درب کابین آن را جایگزین کرد .

استفاده از این بلوکها به گونه ای می باشد که بلوک ها نیمه ی درب را می پوشانند و نیمه ی دیگر آن باز می ماند . بلوک های شیشه ای در ضخامت ، سبک ، بافت و رنگ دارای تنوع بسیاری می باشد و در نتیجه برای انتخاب گزینه زیادی در پیش روی شما قرار می دهد . از مهمترین خصوصیات این بلوک ها جلوه ای زیبایی است که به دلیل شکل جالب و خطوطشان برای حمام می بخشند .

 شیشه ای بافت دار

این مدل برای افرادی که به حریم شخصی اهمیت می دهند توصیه می شود . شیشه های بافت دار ، جذابیت بسیار زیادی دارند و باعث می شوند محیط حمام بزرگتر دیده شود . استفاده از آن ها در حمام ها یک محیط آبگرم را به وجود می آورد که آبی که به صورت بخار در حال ریختن بر روی شیشه می باشد جلوه ی آن را زیباتر می نماید .

محفظه وان

ترکیب وان و دوش برای خانه هایی با سرویس بهداشتی کوچک بسیار مناسب می باشد . استفاده از شیشه های سکوریت لولایی علاوه بر این که موجب نگهداری آب در درون آن می شود ، اجازه دسترسی به وسایل مورد نیاز را نیز می دهد .

اتاق مرطوب

برای حمام های بزرگ در خانه های مدرن اتاق مرطوب گزینه ی ایده آلی می باشد .

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

انواع کابین دوش شیشه ای از لحاظ درب :

درب های لولایی

این درب ها برای داشتن محوطه باز  و مطبوع مینیمالیستی طراحی شده اند که استفاده از یک دسته کرومی در آن نیز در تکمیل طرح فوق مدرن آن بسیار تاثیر می گذارد . کابین دوش با درب لولایی  فضای ورودی بسیار وسیع تری را برای کسانی که  به دسترسی بیسشتری نسبت به افراد عادی نیاز دارند فراهم می کند .

درب های کشویی

استفاده از کابین دوش کشویی مناسب ترین گزینه برای برای حمام هایی می باشد که فضایی برای چرخش درب ندارند . استفاده از درب های کشویی برای هر نوع کابین دوش قابلیت کاربرد را دارد و موجب می شود تا فضای زیادی برای وسایل حمام وجود داشته باشد .

 ورودی دو گانه

ورودی دو گانه حمام انتخاب بسیاری از زوج های مدرن و شیک موجود در بازار میباشد . این گزینه در صورتی که فضا با اندازه کافی داشته باشید بسیار توصیه می شود . طراحی این مدل کابین برای فضای بزرگ بسیار پیشنهاد میگردد.

با انتخاب این مدل بخش های باز محوطه حمام موجب باز شدن فضای اتاق می شود و مناسب برای حمام های بلند و باریک می باشد .

 

شرکت زیما متخصص در :

 

نکات مهم در خرید کابین دوش شیشه ای چیست ؟

هنگام خرید کابین دوش شیشه ای (کابین حمام)  علاوه بر این که باید دقت شود که از مکان ها و تولید کننده های معتبر و مراکز مجاز خریداری کرد باید به نوع آن و شیشه های به کار رفته و قاب های شیشه ها دقت نمود چرا که جنس شیشه ها و قاب ها در تعیین نوع مرغوبیت کابین بسیار موثر هستند.

در قابهای شیشه ها گاهی پلاستیک فشرده را با روکش نقره ای یا رنگ های آلومنیومی می پوشانند و به جای قاب های آلومنیومی به فروش می رسانند در حالی که قاب های پلاستیکی هم کیفیت پایین تری نسبت به قاب های آلومنیومی دارند و هم قیمت آن ها پایین تر میباشد .

 

توجه توجه !!!!

هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید .

 

پس از خرید کابین دوش شیشه ای (کابین حمام) ، برای نصب سینی های فضای دوش می بایست از افراد متخصص و حرفه ای استفاده کرد زیرا کم ترین اشتباه باعث نشت آب و پس دادن رصوبت در آن می شود .
زمان خرید سینی فضای دوش اکریلیکی باید توجه داشته باشید شود که رنگ های روشن و بریلیانی که کیفیت های پایینی دارند تهیه نشود و از رنگ های کدر که کیفیت بهتری دارند استفاده کرد .

 

و در آخر :

بنابر این معیار قیمت و هزینه کابین دوش به سینی فضای دوش بستگی دارد .

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

چه کنیم تا از خرید کابین دوش شیشه ای پشیمان نشویم ؟

 

 • باید دقت داشت که کابین دوش  (کابین حمام) با فضای مورد نظر تطابق داشته باشد .
 • دقت شود که استفاده از کابین دوش (کابین حمام) نیازمند همخوانی با سبک و نوع دکوراسیون یا چیدمان محیط اطراف خود می باشد .
 • کابین دوش (کابین حمام) باید تمامی کاربرد های مورد نیاز شما را داشته باشد .

 

برای خرید کابین دوش شیشه ای و انتخاب درست آن بهتر است هنگام خرید وارد فضایی شوید که دوست دارید محفظه داخل آن کار شود ، بعد از آن پشت خود را به گوشه ای از آن بچسبانید .

بدین گونه میتوانید تصویری را از آن چه قرار است داخل یا بیرون کابین نصب شود را تصور کنید و محل نصب تمامی تجهیزات از قبیل توالت و روشویی و سایز آن ها  در ذهن خود مجسم نمایید و در نظر بگیرید که اگر درب در سمت چپ شما قرار است باز شود نیاز به کابین دوش دست چپ هست و اگر در سمت راست شما باشد باید به دنبال کابین حمام دست راست باشید .

همچنین باید نوع شیشه ای را که برای کابین خود لازم دارید را نیز انتخاب نماید. در انتخاب شیشه ، شیشه  معمولی ، شیشه چند لایه و شیشه پوشش داده شده (سند بلاست) انتخابهای شما می تواند باشد.

ضخامت شیشه ها نیز متفاوت است. ضخامت در شیشه های استاندارد 4 میلی متر ، 5 میلی متر ، 6 میلی متر و 8 میلی متر می باشد.

سوالات متداول :

حال بیاییم به چند سوال متداول که ممکن است در ذهن شما نقش بندد پاسخ دهیم.

 

سوال : جنس کابین دوش شیشه ای (کابین حمام) چیست ؟

پاسخ : چنانچه گفته شد جنس شیشه کابینها از سکوریت است .

 

سوال : چرا در ساخت کابین دوش (کابین حمام) از شیشه سکوریت استفاده می شود؟

پاسخ : در دور دوشی ها از شیشه سکوریت ۱۰ میلیمتر استفاده می شود.

 1. دلیل استفاده از نوع سکوریت آن به دلیل ایمنی بالا در برابر شکست می باشد.
 2. این نوع شیشه به سختی می شکند.
 3. در صورت شکست به قطعات ریز و صاف و صیقلی و بدون گوشه تقسیم می شود.
 4. این امر سبب کاهش خطرات ناشی از شکستن و صدمات ناشی از آن می شود.

سوال : آیا شیشه سکوریت کابین دوش شیشه ای (کابین حمام)  واقعا نشکن است ؟

پاسخ : همان‌طور که که گفتیم شیشه حمام نشکن است. این شیشه‌ها از سکوریت 6 میلی‌متری تهیه می‌شوند و به لحاظ ایمنی در برابر ضربه مقاومت بسیار بالایی دارند.

 

سوال : آیا شرکت مهندسی زیما در صورت حادثه پشتیبانی دارد ؟

پاسخ : شرکت مهندسی زیما برای تمام محصولات خود دارای ضمانت کیفیت و پشتیبانی پس از فروش است که در هنگام نصب و اجرا بسته به نوع محصول در قرارداد ذکر میشود.

 

سوال : کابین دوش شیشه ای یا کابین دوش طلقی ؟

پاسخ : کارشناسان تیم مهندسی زیما معتقد هستند که این درهای شیشه‌ای حمام بهتر است که از جنس شیشه باشند. زیرا حمام باید مرتب با مواد شوینده تمیز شود و مقاومت شیشه از هر ماده‌ای بیشتر است.

 

نکته :

ضمنا باید توجه داشت که طلقها در مرور زمان در اثر برخورد با مواد شوینده مات خواهند شد.

نصب کابین دوش شیشه ای

پس از کلی مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کابین دوش سفارش خود را به شرکت زیما داده ایم و نوبت به نصب کابین دوش شیشه ای میرسد.

جهت نصب کابین دوش (کابین حمام) فضای مورد نظر برای نصب کابین دوش (کابین حمام) را در نظر گرفت ، زیرا در واقع اندازه و شکل کابین دوش ها به فضای مورد نظر بستگی دارد .

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

نصاب کابین دوش شیشه ای :

تیم زیما با در دست داشتن نصاب کابین دوش شیشه ای متخصص همواره در کنار شماست.

مسئله مهم در کابین دوش (کابین حمام) انتخاب نوع کابین دوش و نصب است. اگر نصب کابین دوش (کابین حمام) توسط نصاب ماهر انجام نپذیرد امکان خرابی و شکستن هر چه زودتر کابین دوش وجود دارد.

کار رابه متخصص بسپارید. زیما متخصص در نصب کابین دوش است

شیشه استفاده شده در کابین دوش  شیشه سکوریت است که در حین نصب آن باید حتما به این نکته توجه شود که به گوشه های آن ضربه سهمگین وارد نشود.

چرا که شیشه سکوریت هنگام ایجاد ترک به صورت باران شیشه فرود می آید. باید در حین نصب دقت شود که بدون رسیدن آسیبی انجام شود پس باید از نصاب کابین دوش  (کابین حمام) حرفه ای برای آن استفاده کرد.

خرید کابین دوش شیشه ای :

تیم زیما با تخصص کافی در زمینه نصب و خرید کابین دوش شیشه ای , درب اتوماتیک و دستی- بالکن شیشه ای - کرکره برقی و… آماده دریافت سفارشات شما می باشد.

با استفاده از راهنمایی کارشناسان ما براحتی میتوانید با مشاوره آنها اقدام به خریدی مناسب و آگاهانه نمایید.

از آنجا که حرفه مابیشتر یک حرفه خدماتی است بهتر است جهت اطلاع از قیمت کابین دوش شیشه ای دقیق و نحوه سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما مشتریان گرامی می توانید برای اجرای پروژه کابین دوش خود با شماره های شرکت مهندسی زیما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان شرکت مهندسی زیما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

ارسال کابین دوش شیشه ای :

شرکت زیما خدمات زیر را جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی ارائه میدهد :

 • سفارش کابین دوش شیشه
 • ارسال به سراسر تهران
 • ارسال فوری به غرب تهران
 • نصب کابین دوش در سراسر ایران
 • ارسال به سراسر ایران
 • نصاب متخصص و کارآزموده
 • پشتیبانی در سراسر تهران
 • کرایه حمل بسیار پایین
 • ارسال فوری

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

نمونه کار کابین دوش شیشه ای

با مشاهده گالری تصاویر  و  محصولات و نمونه کار کابین دوش شیشه ای اقدام به انتخاب و سپس عقد قرارداد نمایید.


سوالات متداول

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود .

گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

بله تمامی محصولات شرکت زیما داری ضمانت نصب و گارانتی میباشد.

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

has been added to the cart. View Cart