تماس با ما
بخش فروش 44860861-021
ایمیل
info@zymaco.com
موقعیت
میدان دانشگاه ، سیمون بولیوار شرقی ، نبش خیابان مخابرات ، ساختمان افرا ، واحد 30

پارتیشن شیشه ای

 پارتیشن شیشه ای

طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای یا دیوار شیشه زیبا متناسب با سلیقه و بودجه شما توسط گروه مهندسی زیما انجام میگردد. برای آگاهی و اطلاع از قیمتها فقط یک تماس با بخش فروش 44860861-021 کافیست.

با توجه به پیشرفت دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن معمارها پارتیشن یکی از عناصر اصلی در طراحی فضاهای اداری تبدیل شده است.

امروزه دیوار شیشه ای کاربرد فراوانی در صنعت ساختمان و دکوراسیون دارد.

با استفاده از پارتیشنها علاوه بر زیبایی فضا در خصوصی سازی و تفکیک بخش های یک مجموعه بدون استفاده از متریال بنایی نقش بسزایی ایفا میکند.

ایجاد فضای شیک و مدرن در شرکت ها باعث افزایش راندمان کاری و حس خوب در مراجعه کنندگان و کارمندان می شود. علاوه بر ادارات این دیوارهای شیشه در منازل مسکونی - نمایشگاه ها - دانشگاه ها - تالارها - اماکن ورزشی - کتابخانه - آرایشگاه ها و مغازه ها استفاده میشود.

شما میتوانید جهت انجام مشاوره و عقد قرارداد با کارشناسان ما جهت خرید و نصب انواع پارتیشن مشاوره نمایید.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

پارتیشن شیشه ای چیست ؟

در واقع همان دیوار شیشه ای است و در حقیقت نوعی دیوار شیشه ای است و با داشتن ظاهری زیبا تاثیر بسیار چشمگیری و زیادی در روی دکوراتیو و طراحی داخلی فضا دارد.

در واقع این نوع پارتیشن نوعی عنصر منحصر به فرد و خاص شمرده میشود که موجب تفکیک و جداسازی فضاها شده و به عنوان یک عایق صوتی نیز عمل کرده و از عبور عاماهی  خارجی چون حشرات و گرد و غبار و … به داخل ساختمان و دیگر بخشهای آمنیز جلوگیری به عمل می آورد در حالی که جنبه ی بصری و دید فضا نیز توسط این پارتیشن ها از بین نمی رود.

شما می توانید از پارتیشن به عنوان یک ابزار و وسیله سریع و ساده برای ساخت دفتر کاری خود و بخش بندی آن استفاده نمایید. این پارتیشن ها به وسیله ی فریم های آلومینیومی، استیل و دیگر سخت افزارهای نگه دارنده  شیشه نصب و اجرا میشوند.

برای ساخت این نوع پارتیشنها از شیشه سکوریت استفاده می کنند که در هنگام خرید حتما به نوع و جنس شیشه آن دقت داشته باشید تا از یراق آلات با کیفیت و شیشه های سکوریت با دوام ، مقاوم و خوب خریداری نمایید.

شما با کمک این انواع پارتیشن می توانید محیطی تمیز و زیبا و شفاف همراه با دید عالی داشته باشید. زمانی که می خواهید تا برای فضای اداری خود برنامه ریزی نمایید پارتیشن به عنوان یک جز حیاتی ، تاثیر بسیار زیادی در چشم انداز فضا خواهد داشت.

همان طور که اشاره شد  شیشه سکوریت به دلیل خاصیتها و مزیتهای ویژه بسیارفراوانی که دارد یکی از مناسب ترین و پر کاربرد ترین شیشه ها در ساخت پارتیشن شیشه ای می باشد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

دیوار شیشه ای

دیوار شیشه ای در حقیقت همان جداکننده های از جنس شیشه است که در امر دکوراتیو و طراحی داخلی دساختمان کار برد فراوان دارد.

 یکی از برترین جدا کننده ها در فضاهای کم نور همین دیوار های شیشه ای ساختمان هستند که به کمک طراحان نمای داخلی ساختمان آمده اند.

انواع پارتیشن شیشه ای

شرکت مهندسی زیما ارائه دهنده با کیفیت ترین انواع پارتیشن در سراسر تهران و سراسر ایران است.

 • پارتیشن های تک جداره
 • پارتیشن های دو جداره
 • پارتیشن فریم لس
 • پارتیشن فریم دار
 • پارتیشن هوشمند
 • پارتیشن رنگی

که دارای لولایی  و ریلی با استفاده از یراق آلالت مناسب قابل اجرا است.

 

تمامی موارد فوق دارای قابلیتهای زیر نیز می باشند :

 • قابلیت نصب استیکر
 • اجرای سندبلاست
 • چاپ روی شیشه
 • طراحی روی شیشه

 

همگی از مزایای اجرا و نصب پارتیشن می باشد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

مزایای پارتیشن شیشه ای

مزایای رایج که می توانید هنگام نصب پارتیشن در فضای اداری و تجاری خود از آنها بهره مند شوید.

 

این مزایا عبارتند از :

سرعت در تغییر فضای مذکور

مهم ترین مزیت حاصل از نصب پارتیشن این است که صاحبان ساختمان و تیم های مدیریتی مربوط به آن می توانند براحتی آنها را به موقعیت های جدید انتفال نمایند. پارتیشن شیشه ای قابل حمل به شما این تواناییی را میدهد تا به راحتی و آسانتر از آنچه که در مورد تمام پارتیشنهای قدیمی وجود دارد. طرحهای جدیدی در دفتر خود ایجاد کنید که برای جابجایی از یک مکان به مکان دیگر طراحی و ساخته شده اند.
مثلا فضایی که شامل بسیاری از محفظه های کوچک و قطعات کوچک پارتیشن است، می تواند به هنگام استفاده از دیوارهای شیشه قابل حمل ، به سرعت و به آسانی به یک اتاق کنفرانس ، همایش  و یا محوطه ای برای جلسه ها و یا یک فضای کاری باز تبدیل گردد.

مزیت سرعت در تغییر فضا میتواند به شما در عقب افتادگی ناشی از جابجایی کمک کند و این خود مقوله ای بسیار مهم است.

عایق صدا و گرد و خاک

عمده مشکلی که در تمام فضاهای کاری مدرن و با طرح آزاد وجود داشته ، سر و صدا و گرد دو خاک بیش از حد است. این پارتیشن به مدیران ساختمان این امکان را خواهد داد  تا سر و صدای محیط و گرد و خاک را در فضای کاری بزرگ کاهش دهند بدون اینکه به ظاهر و طراحی داخلی اصلی صدمه بزنند..

کم هزینه ترین راه

پنانچه تصمیم دارید طراحی داخلی فضای تجاری خود را در پاسخ به درخواست مشتریان خود تغییر دهیدو  یا آن را در آینده برای مخاطب هدف خود شک تر و جذاب تر نمایید. پارتیشنها می توانند یک گزینه اقتصادی باشند. از آنجایی که آنها با قابلیت حمل آسان و ساده طراحی شده است ، بدون نیاز به استفاده از ابزارو وسایل خاصی یا بستن ساختمان در یک مدت طولانی برای بازسازی، می توانند خیلی سریع تر از پارتیشنهای قدیمی حمل و جابجا شوند.

این عامل اقتصادی و کم هزینه بودن به خودی خود قابل تامل است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

مدیریت بهتر پرسنل

با استفاده از پارتیشن همواره میتوانید پرسنل و کارمندان خود را زیر نظر داشته و بدین ترتیب از راندمان بشیتر کامندان خود بهره مند گردید. همکاران با داشتن رابطه های نزدیک و بدون محدودیت دیوارهای گچی با هم تعامل داشته و از حس خوب رابطه ظاهری هم لذت ببرند.

دید زیبا و لذت بخش

هر مدل طرحی که میخواهید در یک ساختمان تجاری داشته باشید، دیوار پارتیشن  می تواند زیبایی را برای فضای داخلی دفتر شما به جلوه گر  و باعث جذابیت بیشتر آن برای کلیه صنایع و بخشهای تجاری گردد.

با این حال، پارتیشن  ، چه از نوع قابل حمل  و چه از نوع ثابت ، از نظر زیبایی شناسی خوشایند و جلوه گر آن حس خوب است و از اصول و روندهای طراحی مدرن پیروی می کنند.

محیط کار زیبا خود سبب بهبود و شادی روحیه داخلی پرسنل و ایجاد انرژی مثبت در افراد میشود..

بهره گیری از نور کافی

تمای شیشه ای ثابت و قابل حمل ، مالکین سازه و بنا را قادر میسازند تا فضای داخلی اداری و تجاری را طوری ایجاد کنند که در آن نور طبیعی می تواند حتی به تارک ترین گوشه ها و بخشهای سازه نیز وارد شود. اما پارتیشنهای قابل حمل باعث میشود مقدار نور طبیعی در فضاهای تجاری به حداکثر و بیشترین مقداربرسد.

افزایش خلاقیت کارکنان

هر زمان که مردم احساس آزادی میکنند، خلاقیت اغلب افزایش پیدا میکند. چشمهای کنجکاو همکاران می‌تواند به تفکر خلاقانه منجر گردد و به همین ترتیب پارتیشنهای اداری می‌توانند کیفیت ایده‌های تولیدشده را بهبود ببخشند.

حفظ حریم خصوصی

در حال کار در یک دفتر باز ، پارتیشن اغلب یک راه عالی برای بهبود ارتباط بین کارکنان می باشد. نکته این است که هیچ چیز نمیتواند در مورد خصوصی مورد بحث و گفتگو قرار گیرد، مگر اینکه به اتاق دیگری جابجا شوید. پارتیشن‌ اداری می‌توانند حریم خصوصی را بهبود بخشند و کارکنان توجه خود را به مشتریان دهند.

مزاحمت‌و آزردگی کمتر

با توجه به اینکه بسیاری از افراد و پرسنل در کنار هم کار م‌کنند، حواس پرتی و عدم تمرکز ممکن است بسیار زیاد رخ دهد. پارتیشن‌ اداری شیشه ای باعث می‌شود حواس افراد کمتر پرت شود و در دفتر خود بدون سر و صدا و مستقل مشغول کار خود باشند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

چرا پارتیشن شیشه ای زیما :

و اما اینکه چرا برای انتخاب و خرید پارتیشن شیشه ای باید با کارشناسان زیما مشورت کنیم :

سرعت بالا در نصب :

به دلیل در اختیار داشتن تعداد زیاد پرسنل سرعت انجام کار بسیار زیاد است.

 

قیمت پایین :

چوت شرکت زیما پارتیشن شیشه ای رو بصورت مستقیم ( شیشه سکوریت و یراق آلات ) و بدون واسطه خریداری میکنیم خرید پارتیشن شیشه ای از شرکت زیما صرف اقتصادی هم دارد.

 

کیفیت بالا:

تمامی اتصالات و شیشه ها در نصب پارتیشن شیشه ای از مواد اولیه بهترین شیشه های سکوریت ترک تهیه و نصب میگردد.

معایب پارتیشن  شیشه ای

تمامی محصولات و تولیدات علاوه بر مزایا دارای معایب خاص خود نیز هستند. اما باید در نظر داشت که گاهی این مزایا بر معایب برتری خاص خواهند داشت. به هر حال بیاییم به بررسی معایب این محصول بپردازیم. این معایب عبارتند از :

 

پتانسیل کمتر برای برقراری ارتباط

کارکنان به سختی میتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و با هم در ارتباط باشند  و در پروژه‌های مشترک و گروهی با وجود پارتیشن‌های شیشه ای جداگانه در کل دفتر کار با یکدیگر همکاری کنند.

در عوض ، شما سعی کنید تعادلی مناسب بین پارتیشن اداری و دفاتر باز را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت.

محیط شلوغ

استفاده از پارتیشن اداری میتواند احساس خفگی و فشردگی بوجود آورده  که روحیه تیم را مختل میکند.

به هر حال شلوغی تاثیر بسزایی در روحیه افراد هنگام کار خواهد  داشت.

با این  وجود برنامه ریزی طراحی دکور داخلی محل کار خود، می‌توانید مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای را بدون اینکه دفتر خود را بیش از حد شلوغ کنید، بدست آورید.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

نصب پارتیشن شیشه ای

برای نصب پارتیشن شیشه ای قبل از اجرا و پیاده سازی طرح نیاز هست توسط ابزای مثل دوربین و تراز لیزری محل موردنظر را علامت گذاری نمایید، سپس بعد از این مرحله ابعاد شیشه مشخص و برای ساخت تولید میشود.

پروفیل های سازه با رنگ کوره ای قبل از نصب رنگ زده می شوند و در مرحله آخر سازه های استنلس استیل بعد از جوشکاری و نصب در محل توسط پولیش مخصوصی جلا داده میشوند.

برای نصب و اجرای پارتیشنها فریم لس در محیط های اداری و شرکت ها تنها در قسمت های بالا و پایین پارتیشن ، پروفیل آلومینیوم به کار می رود که بر روی دیوار شیشه ای به هیچ عنوان دیده نخواهد شد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

قیمت پارتیشن شیشه ای

برای دریافت قیمت پارتیشن شیشه ای  از آنجایی که قیمتها بصورت مداوم در حال تغییراست و همیشه در حال افزایش میباشد میتوانید قیمت دقیق را از کارشناس بخش فروش 44860861-021 دریافت کنید.

در نصب دیوار شیشه ای میتواند متریال نقش به سزایی در قیمت داشته باشد.

در شرکت مهندسی زیما تمامی پارتیشنهای شیشه ای ( دیوار شیشه ای ) و یراق آلات آنها دارای ضمانت می باشند.

هدف ار تهیه کالا همیشه سعی در بهره گیری از کیفیت است پس برای انتخابی مناسب هرگز هزینه را فدای کیفیت نکنید. تیم زیما با کارشناسان خبره آماده راهنمایی شما در تمام مراحل سفارش و اجرا خواهند بود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

خرید پارتیشن شیشه ای

شرکت مهندسی زیما با سابقه عالی  در زمینه نصب و اجرا و خرید پارتیشن شیشه ای ,در خدمت شماست .

خدمات دیگر ما عبارتند از : درب اتوماتیک و دستی- بالکن شیشه ای - نرده شیشه ای - کابین دوش - کرکره برقی و… آماده دریافت سفارشات شما می باشد.

از آنجا که حرفه مابیشتر یک حرفه خدماتی است لزا بهتر است برای اطلاع از قیمت پارتیشن دقیق و نحوه سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شما مشتریان گرامی می توانید برای اجرای پروژه پارتیشن خود با شماره های شرکت مهندسی زیما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان شرکت مهندسی زیما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

 

ارسال پارتیشن شیشه ای

گروه مهندسی زیما آماده ارائه خدمات و ارسال کلیه سفارشات اعم از خدمات ذیل است.

 • سفارش پارتیشن
 • ارسال به سراسر تهران
 • ارسال فوری به غرب تهران
 • نصب پارتیشن در سراسر ایران
 • ارسال سفارش به سراسر ایران
 • نصاب متخصص و حرفه ای
 • پشتیبانی در سراسر تهران
 • کرایه حمل بسیار پایین
 • ارسال فوری

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

مدل پارتیشن شیشه ای

پارتیشنهای شیشه ای در انواع و مدلهای گوناگونی طراحی و اجرا می شوند. این مدل ها بسته به فضاهای اجرا متفاوت خواهند بود  برخی از این فضاها عبارتند از :

 • پارتیشن اداری
 • پارتیشن منزل
 • پارتیشن تجاری
 • پارتیشن مراکز ورزشی

شما میتوانید برای دریافت هر یک از مدل های فوق با مشاوران زیما تماس حاصل فرمایید.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

 

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات در واقع همان پارتیشن شیشه ای است که شیشه های آن بصورت سند بلاست درآمده است. این فرایند در کارخانه و به رنگ دلخواه در کارخانه توسط شرکت تولید کننده شیشه سکوریت انجام میشود.

مات کردن پارتیشن شیشه ای

پس از فرآیند نصب شیشه ها در صورتی که بخواهیم شیشه ها را بصورت مات در آوریم دو راه حل وجود دارد :

راه اول و راه سخت :

باز کردن شیشه ها و ارسال پارتیشن شیشه ای برای سند بلاست به کارخانه و نصب مجدد آنها.

راه دوم و آسان :

استفاده از استیکر های مات کننده شیشه ها و یا استفاده از مش بر روی شیشه ها و یا حتی طراحی آرم و لوگو با استفاده از لیبیل های گوناگون.

 

 

در انتها انتخاب با شماست.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

نمونه کار های ما :

شما میتوانید برخی از پروژه ها و نمونه کارهای ما انجام شده  توسط مهندسین زیما را مشاهده و با بررسی کیفیت و زیبایی کا با خیالی آسوده اقدام به سفارش نمایید.

کیفیت و زیبایی حق شماست.


سوالات متداول

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود .

گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

بله تمامی محصولات شرکت زیما داری ضمانت نصب و گارانتی میباشد.

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

27 دیدگاه

 1. تیر 30, 1400 در 1:05 ب.ظ

  مطالب سایت بسیار عالی و جذاب است
  سپاس از شما

  1. تیر 30, 1400 در 1:11 ب.ظ

   شما لطف دارید

 2. تیر 30, 1400 در 1:07 ب.ظ

  حتما از شرکت مهندسی زیما و مطالبشون درباره پارتیشن شیشه ای باید تقدیر کرد

  1. تیر 30, 1400 در 1:12 ب.ظ

   سپاس از شما

 3. تیر 30, 1400 در 1:07 ب.ظ

  برترین برگه برای پارتیشن شیشه ای

  تشکر

  1. تیر 30, 1400 در 1:13 ب.ظ

   قطعا این طور هست که میفرمایید

 4. تیر 30, 1400 در 1:10 ب.ظ

  بسیار ممنون از سایت پر محتوای شما خصوصا برای پارتیشن شیشه ای

  1. تیر 30, 1400 در 1:13 ب.ظ

   ما تیمی بسیار قوی برای محتوا جمع کردیم
   سپاس

  2. مرداد 1, 1400 در 3:35 ب.ظ

   شما محبت دارین

 5. تیر 31, 1400 در 8:44 ق.ظ

  مقاله زیبایی درباره پارتیشن شیشه ای بود تشکر

 6. تیر 31, 1400 در 2:36 ب.ظ

  مقاله ای آموزنده برای پارتیشن شیشه ای بود

  1. مرداد 1, 1400 در 3:34 ب.ظ

   سپاس از مطالعه شما

 7. مرداد 1, 1400 در 3:12 ب.ظ

  عالی و زیبا
  ممنون

 8. مرداد 1, 1400 در 3:13 ب.ظ

  ممنون از تیم شما

  1. مرداد 1, 1400 در 3:34 ب.ظ

   خواهش میکنم

 9. مرداد 1, 1400 در 9:49 ب.ظ

  ممنون میشم قیمت پارتیشن شیشه ای رو هم برامون بزارید

  1. مرداد 2, 1400 در 7:55 ق.ظ

   سلام در صفحه قیمت پارتیشن شیشه ای موجود هست

 10. مرداد 2, 1400 در 11:14 ق.ظ

  پارتیشن شیشه ای با کیفیت بود
  عالی عالی عالی

  1. مرداد 2, 1400 در 1:34 ب.ظ

   بسیار سپاس از خرید شما

 11. مرداد 3, 1400 در 2:19 ب.ظ

  پارتیشن شیشه ای با کیفیت
  سپاس

 12. مرداد 12, 1400 در 3:12 ب.ظ

  پارتیشن شیشه ای با سکوریت دو جداره در حدود چه قیمتی در میاد؟
  هر مترمربع
  ممنون

  1. مرداد 12, 1400 در 3:14 ب.ظ

   برای دریافت قیمت به این صفحه مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید :
   https://zymaco.com/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c/

   همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

   بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند

has been added to the cart. View Cart