تماس با ما
بخش فروش 44860861-021
ایمیل
info@zymaco.com
موقعیت
میدان دانشگاه ، سیمون بولیوار شرقی ، نبش خیابان مخابرات ، ساختمان افرا ، واحد 30

نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای :

شما با انتخاب و نصب پارتیشن شیشه ای اداری به راحتی می توانید در فضای کاری خود اتاق کنفرانس و یا اتاق فکر ایجاد کنید و با ایجاد فضایی دلنشین خلاقیت را در بین پرسنل خود افزایش دهید.

مدیران  اکثر شرکت ها در محیط کاری خود به یک فضایی حریم خصوصی یا عاری از هر گونه سر و صدا نیاز دارند تا بتوانند افراد و تیم های کاری مختلف را از یکدیگر جدا کنند.

نصب پارتیشن شیشه ای بهترین راه حل برای این موضوع است.

 

خرید و نصب پارتیشن شیشه ای :

شرکت مهندسی زیما با سابقه عالی در زمینه اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای , کابین دوش - بالکن شیشه ای - پارتیشن شیشه ای و… آماده دریافت سفارشات شما می باشد.

شما مشتریان گرامی می توانید برای اجرای پروژه پارتیشن خود با شماره های شرکت مهندسی زیما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان شرکت مهندسی زیما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

تیم زیما ارائه دهنده خدمات پارتیشن شیشه ای | پارتیشن اداری شیشه ای | قیمت پارتیشن شیشه ای | خرید پارتیشن شیشه ای | ارسال پارتیشن شیشه ای به سراسر ایران است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

پارتیش شیشه ای چگونه نصب می شود ؟

 

برای نصب پارتیشن قبل از اجرا و پیاده سازی طرح نیاز هست توسط ابزای مثل دوربین و تراز لیزری محل موردنظر را علامت گذاری نمایید ، سپس بعد از این مرحله ابعاد شیشه مشخص و برای ساخت و تولید آماده میشود.

پروفیل های سازه با رنگ کوره ای قبل از نصب رنگ زده می شوند و در مرحله آخر سازه های استنلس استیل بعد از جوشکاری و نصب در محل توسط پولیش مخصوصی جلا داده میشوند.

برای نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس در محیط های اداری و شرکت ها تنها در قسمت های بالا و پایین پارتیشن ، پروفیل آلومینیوم به کار می رود که بر روی دیوار شیشه ای به هیچ عنوان دیده نخواهد شد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

جلوه  و زیبایی پارتیشین شیشه ای به دقت و تمیز کاری نصاب پارتیشن شیشه ای آن در موقع نصب بستگی دارد. این محصولات از سبکهای نوین و طرح های زیبایی برخوردار است.

بنابراین روشهای گوناگون نصب پارتیشن شیشه ای جلوه های بصری زیبا  و متنوعی را میتواند بری شما تداعی کند.

مراحل نصب پارتیشن شیشه ای :

مراحل اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای توسط شرکت مهندسی زیما به شرح ذیل است :

 

 • تماس با شرکت مهندسی زیما و ثبت سفارش با مشاوره تیم ما
 • فرستادن کارشناس و متخصص برای اندازه گیری ابعاد و راهنمایی شما جهت زمینه سازی برای نصب پارتیشن شیشه ای
 • ترسیم پروژه و ارسال پیش فاکتور برای تایید نهایی کارفرما
 • در صورت تایید نقشه و تایید پیش فاکتور ، قیمت شیشه های مصرفی شما طبق نقشه برای تولید در کارخانه ارسال می گردد و زمان نصب و اجرا به کارفرما اعلام میشود.
 • در هنگام اجرا نصاب پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما به محل اعزام میگردد.
 • پس از اتمام نصب پروژه به شما تحویل و رضایت نامه شما که ارزش زیادی برای این شرکت دارد تقدیم می گردد.
 • در صورت نیاز به خدمات پس از فروش شرکت مهندسی زیما  آماده پیگیری و گارانتی از پروژه نصبی شما می باشد.
 • شرکت زیما با کادری متخصص همراه با پشتیبانی در خدمات پارتیشن اداری شیشه ای و انواع پارتیشن شیشه ای آماده ارائه خدمات به شما و ضمانت نامه خواهد بود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

طراحی پارتیشن  شیشه ای :

پزوژه های نصب پارتیشن شیشه ای دارای شرایط و نیازهای انحصاری خود هستند در زمان طراحی و انتخاب هر یک از سیستم های پارتیشن اداری شیشه ای طراح می بایست پس از بررسی دقیق محل قرارگیری پارتیشن شیشه ای شرایط اصولی و ایده آل را برای اجرا آماده نماید.

 نکات خاصی که باید در کف، سقف و دیواره ها اجرا شود کاملاً مرتبط با نحوه نصب و اجرا و همچنین وزن و نوع پروفیل پارتیشن متغییر بوده که باید در نظر گرفته شود. بطور مثال برای نصب شیشه های سکوریت به طور معمول می بایست یک پروفیل 40X80 در زیر سقف به صورت تراز قرار گیرد که این پروفیل در سیستم های پارتیشن شیشه ای اصلاً نیاز نیست.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

 

مشخصات تمامی فضاهای معمول برای طراحی و اجرای پارتیشن :

 بدین منظور در نظر داریم در این قسمت به شرح کلی مشخصات تمامی فضاهای معمول برای طراحی ، اجرا و نصب پارتیشن فریملس شیشه ای بپردازیم .

 

1- مشخصات سقف ها برای طراحی پارتیشن شیشه ای :

با توجه به تجربیات کسب شده از مراحل مختلف طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای اداری و مشاهده نتیجه نهایی کار و آمار قابل ارائه از میزان رضایت مندی اشخاص گوناگون به طراحان داخلی توصیه میگردد.

 در طراحی پارتیشن شیشه ای به این نکته توجه ویژه ای معطوف گردد که اتصال پارتیشن به سقفها الزامی است زیرا به علت قطر بسیار کم پارتیشن های شیشه ای تک جداره در دهانه های بالای 5/2 مترطول لرزش ها بسیار مشهود می باشند.
در پارتیشن های تمام شیشه برای اتصال شیشه به سقف هر نوع سقف غیر معلق مانند گچی، کناف، کاذب و... مورد تایید است و نیاز به پروفیل آهن و آهن کشی وجود ندارد. ولی برای انواع سقف های معلق مانند : سقف های کششی پارچه ای - تایل های 60x60 و... حتماً یک پروفیل مستحکم در پشت سقف های کاذب مورد نیاز است.

2- مشخصات دیوارها برای نصب پارتیشن شیشه ای :

از دیگر خصوصیات اصلی در نصب پارتیشن شیشه ای  که باید بدانید این است که اتصال حداقل یک طرف پارتیشن به دیوار توصیه می گردد.

 برای داشتن یک پارتیشن شیشه ای مستحکم نیاز به دیوار محکم و قابل اطمینان داریم و اجرای این محصول در اغلب ساختمان های اداری و تجاری کشور ایران که معمولاً دیوارها با مصالح ساختمانی از جمله آجر و سفال و بلوک ساخته می شوند. بسیار مناسب می باشد ولی امروزه در ساخت برخی از برج ها دیواره های کناف و چوبی استفاده میشود.

 در مواردی که دیوارهای چوبی در داخل آن به کار رفته است برای اتصالات فی ما بین چوبها نیاز به بررسی میدانی وجود دارد و درخصوص آیتم هایی که از کناف در دیوارهای آنها استفاده شده است نیاز داریم تا  یک سازه علاوه بر کناف درست در محل اتصال پروفیل به دیوارها قرار گیرد چرا که گچ برگ کناف امکان پیچ شدن ندارند .

3- مشخصات کف ها برای نصب پارتیشن شیشه ای :

در ایران کف سازی های کاذب چندان رایج نیست و غالباً کف سازی با مصالح ساختمانی انجام می پذیرد .

نکته :

مورد خاصی که در کف وجود ندارد ولی برای برخی کف سازی ها که از متریال خاص تهیه شده اند یا واحد به صورت اجاره ای در اختیار کارفرما قرار گرفته اند و نباید سوراخ کاری روی آنها صورت گیرد می توان از چسب های مخصوص برای نصب پارتیشن استفاده کرد .

هفت اصل طراحی پارتیشن شیشه ای :

اصل اول :

  در پارتیشن شیشه ای فقط از سمت لولای در میتواند به دیوار متصل شود در غیر این صورت باید چهارچوب درب از دو طرف به شیشه متصل شود .

اصل دوم :

 حداقل عرض ممکن در شیشه های کنار درب ها می بایست 20 سانتی متر در نظر گرفته شود .

اصل سوم :

حداکثر ارتفاع امن برای دربها 300 سانتی متر (معادل سه متر) می باشد که البته به دلیل بالا رفتن وزن درب کار به صورت سفارشی تولید می شود و می بایست تعدا لولاها اضافه شود.

اصل چهارم :

 حداکثر ارتفاع مجاز برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس 330 سانتی متر می باشد.

اصل پنجم :

  حداکثر طول پارتیشن شیشه ای 1200 سانتی متر می بایست در نظر گرفته شود.

اصل ششم :

بر اساس استاندارد عرض دربها 96 و 86 سانتی متر در نظر گرفته می شود که ارتفاع استاندارد 214 سانتی متر می باشد.

اصل هفت :

در طراحی عرض هر کدام از شیشه های پارتیشن بین 20 تا 120 سانتی متر باید محاسبه شود و در نهایت سایزهای فوق با شرایط حمل به طبقات هر پروژه مطابقت داده می شود.

اجرای پارتیشن شیشه ای :

پارتیشن شیشه ای یا پارتیشن فریملس (بدون فریم) جزو محصولات مدرن در حوزه طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی است که برای فضاسازی و زیباسازی مکان های اداری لوکس، خانه های مدرن ، مجتمع های مسکونی، آرایشگاه، ادارات، فروشگاه ها و غیره کاربرد دارد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید به راحتی و به سبک جدید دفتر اداری و فضای موردنظر خود را بدون تخریب به فضایی زیبا و دلنشین تفکیک کنید.

پروفیل آلومینیوم پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس :

به طورکلی پروفیل به معنی قطعه ‌ای با مقطع ثابت است زمانی که ما در خصوص پروفیل آلومینیوم پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس صحبت می‌کنیم در خصوص قطعه آلومینیومی صحبت می‌کنیم که دارای ایستایی است و مقاومت پارتیشن را تامین می‌ کند. روند تامین مقاومت پارتیشن شیشه ‌ای به این صورت است که محور‌های عمودی پروفیل آلومینیومی به عنوان ستون در نظر گرفته شده و پروفیل سنگین هستند. از سوی دیگر محور افقی پارتیشن‌ های شیشه ‌ای توسط پروفیل آلومینیوم دیگری مهار شده که نقش تیری را دارد و بر روی ستونها سوار شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از پروفیل های آلومینیومی تولید و به بازار عرضه شده اند که بسته به نوع پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس مورد نظر خود میتوانید از آنها استفاده کنید. در ضمن شما می‌توانید در زمان انتخاب و خرید پارتیشن شیشه ای ، رنگ پروفیل آلومینیوم مورد نظر خود را نیز بسته به فضای مورد نظرتان را انتخاب کنید. این پروفیل‌ های آلومینیومی معمولا به دو دسته آلومینیوم و آلومینیوم ‌های تو خالی تقسیم می‌شوند.

اگر نیاز به قدرت ایستایی بالاتری داشته باشید باید سراغ نمونه ‌های توپر بروید و اگر وزن پارتیشن شیشه ای پایین است و می‌توانید از نمونه ‌های تو خالی استفاده کنید. همچنین در شرایطی دیده شده است که پروفیل آلومینیومی مربوط به ستون پارتیشن شیشه ای را از نوع تو پر و پروفیل بخش بالا و پایین را از نوع تو خالی انتخاب میکنند تا به این صورت علاوه بر بالا بردن استحکام ، قیمت نهایی از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

نصاب پارتیشن شیشه ای :

شما برای نصب پارتیشن شیشه ای خود، نیازمند کارشناسنان نصب هستید  تا بتواند شیشه ، یراق آلات و سایر قطعات را به هم متصل کرده و مطابق نقشه آن را تحویل شما دهند.

 کارشناسان نصب پارتیشن شیشه ای گروه مهندسی زیما ، از بهترین، مجرب ترین ها و مطرح ترین نصاب های پارتیشن شیشه ای در سراسر ایران می باشد.

شرکت پارتیشن شیشه ای :

 

 • گروه مهندسی زیما یک شرکت ثبت شده و با نصب و اجرای بیش از 1۰۰۰ پروژه در سطح کشور, سابقه و مهارت کافی برای انجام پروژه های گوناگون را دارد.
 • گروه مهندسی زیما یکی از عاملین فروش کارخانجات آذرجام نشکن یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع شیشه در سطح کشور است
 • یراق آلات و موارد مصرفی در پروژه های شیشه ای توسط گروه مهندسی زیما وارد کشور شده و یا بطور مستقیم از تولیدکنندگان برتر داخلی تامین می شود.
 • گروه مهندسی زیما شرکتی ثبت شده و رسمی پایبند به تمامی مقررات ساختمانی و مقررات رسمی جمهوری اسلامی ایران است .
 • گروه مهندسی زیما دارای تیم  نصب و کارشناسان متخصص و کارآزموده است.
 • گروه مهندسی زیما توانایی اجرا در کمترین زمان و بهترین کیفیت را دارد.
 • تیم زیما همواره و در همه حال پشتیبان شما خواهد بود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

تنوع شیشه  برای نصب پارتیشن  شیشه ای :

شیشه هایی که در انواع پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد دارای طرح ها و انواع مختلفی در نوع استفاده می باشد، یکی از انواع آنها شیشه های ساده می باشد که این شیشه ها از جنس سکوریت هستند و به صورت ساده مورد استفاده قرار می گیرند، بیشتر کسانی که می خواهند اتاق شیشه ای ساده ای داشته باشند این شیشه ها را برای پارتیشن های خود سفارش می دهند.

تنوع شیشه های پارتیشن :

یکی دیگر از انواع شیشه های پارتیشن نوع طرح دار آن می باشد، شما باید بدانید که این نوع شیشه ها زیبایی بیشتری از نوع ساده آن دارند، به همین دلیل اگر می خواهید فضای زیباتری در محیط خود داشته باشید، بدون شک انتخاب این شیشه ها تاثیر بسیار بیشتری در زیبایی خانه شما خواهد داشت.

طرح های این نوع شیشه ها بسیار متنوع می باشد و شما می توانید در بین انواع مدل های آن یکی را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید تا برای شما از روی آن طرح پارتیشن شیشه ای تان را آماده سازند.

پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما با داشتن کیفیت و ظاهری بسیار شیک فضای اداری شما را شیک ، مدرن و بهینه خواهد نمود.

جزء اصلی در این محصول شیشه است. شیشه پارتیشن اداری شیشه ای فضای اداره را بزرگتر نشان می‌دهد و باعث افزایش نور طبیعی محیط می‌گردد. این امر باعث می‌شود تا هزینه‌ برای پهای انرژی و نور مصنوعی کاهش یابد.

امروزه این محصول به دلیل خواص پرشماری که شامل میشود در بسیاری از اماکن مورد استقبال قرار گرفته است.

ایجاد حریم خصوصی و فراهم کردن آرامش روانی برای کارمندان و کاهش انتقال صدا تنها بخشی از مزایای نصب پارتیشن شیشه ای در فضاهای اداری می باشد.

سبک ها و طراحی های نوبن این محصول زیبایی خاصی دارد.روشهای گوناگون نصب پارتیشنهای شیشه ای جلوه های متنوعی را فراهم می آورد.

پارتیشن اداری شیشه ای :

پارتیشن اداری شیشه ای  سبب می شود که فضای تجاری کار بزرگ تر به نظر برسد. فعال بودن یک فضای اداری خود یک نوع بیلبورد تبلیغاتی محسوب می شود. و سبب می شود که تعامل و همکاری کارکنان بیشتر شود.

 پارتیشن اداری شیشه ای ، دارای زاویه دید بالاتری است و هدف از این سبک پارتیشن نیز همین است. یعنی باید فضای اداری به صورتی مشخص شود که راندمان کاری بالاتر رود. ارتباط بصری در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

ویژگی های پارتیشن اداری شیشه ای :

وقتی از پارتیشن اداری شیشه ای برای یک اداره استفاده می شود:

 1. پرسنل میتوانند از فعالیت هم به صورت هم زمان اطلاع داشته باشند و این یک ویژگی خوب و عالی برای پارتیشن اداری است.
 2. پارتیشن اداری شیشه ای دارای انعطاف پذیری بالایی است و سبب می شود تا اگر ایده ای در ذهن فردی وجود دارد؛ به طور کامل و دقیق و اصولی اجرا شود.
 3. همچنین هزینه نصب پارتیشن اداری شیشه ای در مقایسه با ساخت دیوار های ثابت کمتر است و نیاز به تغییر کلی محیط اداری ندارد.
 4. استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای باعث کاهش مصرف انرژی نیز می شود زیرا لزومی برای استفاده کلی از لامپ یا چراغ الکتریکی در طول روز نمی باشد.

 

مزایای پارتیشن اداری شیشه ای :

از مزایای داشتن پارتیشن اداری شیشه ای می توان به صرفه اقتصادی بودن آن با توجه به سرعت بالای نصب آن و فضا سازی بهینه محیط اشاره کرد. برای ادارات معمولا از پارتیشن های شیشه ای دست دوم نیز استفاده می کنند. در پارتیشنهای اداری ، از شیشه با ضخامت ۱۰ میل سکوریت، فریم های مقاوم و متنوع و درب های ریلی و لولایی استفاده می شود.

شیشه سکوریت در پارتیشن اداری شیشه ای به ما کمک می کند تا دیواری موقت داشته باشیم و به راحتی بتوانیم در صورت نیاز دو فضا را از یک دیگر جدا کنیم.

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک :

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک را می توان به صورت آکاردئونی تعبیه نمود که وقتی در حالت جمع قرار دارد، قسمت زیادی از پارتیشن جمع شده و در کناره ها قرار می گیرد و فضایی به صورت یکپارچه خواهید داشت.

اما در مدل پانلی پارتیشن شیشه ای متحرک ، فضا به صورت تقریبی جدا شده و کماکان ارتباط دو فضا برقرار می ماند که هدف از این جداسازی ، تمرکز بر روی حریم بین دو فضا می باشد و جدا سازی کامل مد نظر نبوده است.

تمیز کردن پارتیشن شیشه ای :

تمیز کردن پارتیشن شیشه ای اداری بسیار آسان است به طوری که با یک دستمال و مایع شیشه شور به راحتی قابل تمیز کردن می باشد.

 

سند بلاست پارتیشن اداری شیشه ای :

معمولا شیشه های استفاده شده در پارتیشن اداری شیشه ای در دفاتر اداری را با انواع طرح های مختلف و لوگو های گوناگون بنا به درخواست متقاضی سند بلاست شده و ایده ای نو و ماندگار روی شیشه ها نقش می بندد.

یکی از بهترین و کارآمد ترین نوع از انواع سند بلاست روی پارتیشن اداری شیشه ای است که در آن قسمتی از شیشه که در هنگام نشستن کارمندان روی صندلی در کنار میز کار خود، دیدی به جا های مختلف و میز های اطراف ندارند، می باشد که کارمندان به راحتی و آسایش و بدون نقطه ی دید می توان به کار خود ادامه داد.

ویژگی های مهم پارتیشن اداری شیشه ای :

پارتیشن اداری شیشه ای به صورتی طراحی شده که سبب روشنایی و نور کافی در طول روز می باشد چرا که می دانیم نبودن نور کافی و طبیعی در محیط ‌کار سبب احساس خستگی کارکنان و در نتیجه افت راندمان کاری شود.

این سبک از پارتیشن های اداری شیشه ای در صورتی که از شیشه های دوجداره استفاده شود باعث می شود که از میزان سر و صدا تا حد زیادی کاسته شود.

برخی از افراد تصور می کنند که استفاده از شیشه در پارتیشن اداری شیشه ای باعث می شود که حریم خصوصی از بین برود در صورتی که چنین نیست چرا که می توان با استفاده از شیشه های مات ، ضمن ایجاد نور کافی می توان حریم خصوصی را بیشتر رعایت کرد.

تنوع در جنس ، رنگ متنوع یکی دیگر از ویژگی های مهم پارتیشن اداری شیشه ای است.

کاربرد پارتیشن شیشه ای :

این محصول نه نفقط مختص فضاهای اداری است بلکه در بسیاری از سالن های زیبایی مجموعه های درمانی رستوران ها و هتلها کاربرد قابل توجه ای را داشته و با توجه به انعطاف بسیار در طرح و تولید و نیز با توجه به قیمت پارتیشن شیشه ای مناسب برای بسیاری از اماکن عمومی و حتی مسکونی می باشد.

هزینه پارتیشن شیشه ای :

فضای مسکونی، اداری ویا تجاری شما با کیفیت هرچه تمام تر میتواند به وسیله پارتیشن شیشه ای به بخشهایی مجزا تقسیم گردد.

در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است میتواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای :

یکی از مهمترین نکاتی که در خرید هر یک از تجهیزات به آن دقت بسیاری داریم قیمت آنها می باشد که در مورد پارتیشن شیشه ای هم قیمت اهمیت بسیاری دارد. افراد زیادی بر این باور می باشند که قیمت پارتیشن شیشه ای بسیار زیاد است، در صورتی که باید بدانید قیمت این پارتیشن ها به مدل، رنگ، متراژ و عوامل دیگر بستگی دارد.

اگر می خواهید این پارتیشن شیشه ای را خریداری نمایید باید به این عوامل بسیار مهم که در قیمت آنها تاثیر می گذارد دقت داشته باشید. بدون شک هزینه پارتیشن شیشه ای که کیفیت مناسب تری دارند بیشتر از پارتیشن هایی می باشد که کیفیت مناسبی ندارند، اما باید به خوبی بدانیم که هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

عوامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای :

عوامل متعددی بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار هستند.

 • سازه فلزی با رنگ کوره ای و یا استنلس استیل
 • انواع فریم آلومینیوم رنگ کوره با اندازه های مختلف
 • رنگ فریم
 • تعداد درب های باز شو موجود در طراحی پارتیشن شیشه ای چگونگی باز شدن درب های شیشه ای
 • یراق مصرفی
 • متراژ
 •  ضخامت
 •  رنگ شیشه سکوریت

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

شما به راحتی می توانید با کارشناسان فروش شرکت مهندسی زیما ، در تمامی ساعات اداری تماس گرفته و لیست قیمت پارتیشن شیشه ای و سوالات مربوط خود را در مورد چگونگی نصب و هزینه پارتیشن اداری بپرسید.

کارشناسان گروه مهندسی زیما آماده  پاسخگویی یه مشتریان خود در این زمینه می باشند.

سولات متداول شما :

 

سوال : قیمت پارتیشن شیشه ای و هزینه نصب آن چقدر است ؟

پاسخ : گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

 

سوال : مدت زمان تحویل پارتیشن شیشه ای زیما چقدر است؟

پاسخ : مدت زمان تحویل پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما ، پس از عقد قرارداد، حداکثر 5 روز کاری می باشد.

 

سوال : عرصه خدمات زیما در چه محدوده است ؟

پاسخ : گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

 

سوال : چگونه می توان پارتیشن شیشه ای را سفارش داد ؟

پاسخ : با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

 

سوال : برای عقد قرارداد و پیش فاکتور چه باید کرد ؟

پاسخ : با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا کارشناسان ما جهت بازدید محل و مشاوره نزد شما بیایند . سپس با ارائه جزئیات ارائه شده به شرکت زیما پیش قرارداد تنظیم و برای شما ارسال میگردد.

سوال : قیمت پارتیشن شیشه ای را چگونه بگیریم ؟

پاسخ : برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

انواع پارتیشن شیشه ای :

انوع مختلف پارتیشن شیشه ای در ایران وجود دارد که عبارتند از:

نمونه کار پارتیشن شیشه ای:

گروه مهندسی زیما با داشتن تجربه اجرای بیش از 1000 پروژه در سراسر ایران همواره برای بهتر شدن در این صنعت تلاش میکند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 


سوالات متداول

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود .

گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

بله تمامی محصولات شرکت زیما داری ضمانت نصب و گارانتی میباشد.

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

has been added to the cart. View Cart