تماس با ما
بخش فروش 44860861-021
ایمیل
info@zymaco.com
موقعیت
میدان دانشگاه ، سیمون بولیوار شرقی ، نبش خیابان مخابرات ، ساختمان افرا ، واحد 30

نصب پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای

شما با انتخاب و نصب پارتیشن شیشه ای به راحتی می توانید در فضای کاری خود اتاق کنفرانس و یا اتاق فکر ایجاد کنید و با ایجاد فضایی دلنشین خلاقیت را در بین پرسنل خود افزایش دهید.

تیم زیما با نصاب پارتیشن شیشه ای متخصص همواره در کنار شما خواهد بود.

مدیران  اکثر شرکت ها در محیط کاری خود به یک فضایی حریم خصوصی یا عاری از هر گونه سر و صدا نیاز دارند تا بتوانند افراد و تیم های کاری مختلف را از یکدیگر جدا کنند.

نصب پارتیشن شیشه ای بهترین راه حل برای این موضوع است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

 

شرکت مهندسی زیما با سابقه عالی در زمینه اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای , کابین دوش - بالکن شیشه ای - پارتیشن شیشه ای و… آماده دریافت سفارشات شما می باشد.

شما مشتریان گرامی می توانید برای اجرای پروژه پارتیشن خود با شماره های شرکت مهندسی زیما تماس حاصل نمایید.

کارشناسان شرکت مهندسی زیما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

تیم زیما ارائه دهنده خدمات پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن اداری شیشه ای ، قیمت پارتیشن شیشه ای ، خرید پارتیشن شیشه ای ، ارسال پارتیشن شیشه ای به سراسر ایران است.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

پارتیش شیشه ای چگونه نصب می شود ؟

 

برای نصب پارتیشن قبل از اجرا و پیاده سازی طرح نیاز هست توسط ابزای مثل دوربین و تراز لیزری محل موردنظر را علامت گذاری نمایید ، سپس بعد از این مرحله ابعاد شیشه مشخص و برای ساخت و تولید آماده میشود.

پروفیل های سازه با رنگ کوره ای قبل از نصب رنگ زده می شوند و در مرحله آخر سازه های استنلس استیل بعد از جوشکاری و نصب در محل توسط پولیش مخصوصی جلا داده میشوند.

برای نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس در محیط های اداری و شرکت ها تنها در قسمت های بالا و پایین پارتیشن ، پروفیل آلومینیوم به کار می رود که بر روی دیوار شیشه ای به هیچ عنوان دیده نخواهد شد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

متخصص و نصاب پارتیشن شیشه ای

جلوه  و زیبایی پارتیشین شیشه ای به دقت و تمیز کاری نصاب پارتیشن شیشه ای آن در موقع نصب بستگی دارد. این محصولات از سبکهای نوین و طرح های زیبایی برخوردار است.

بنابراین روشهای گوناگون نصب پارتیشن شیشه ای جلوه های بصری زیبا  و متنوعی را میتواند بری شما تداعی کند.

مراحل نصب پارتیشن شیشه ای

مراحل نصب پارتیشن شیشه ای توسط شرکت مهندسی زیما به شرح ذیل است :

 • تماس با شرکت مهندسی زیما و ثبت سفارش با مشاوره تیم ما
 • فرستادن کارشناس و متخصص برای اندازه گیری ابعاد و راهنمایی شما جهت زمینه سازی برای نصب پارتیشن شیشه ای
 • ترسیم پروژه و ارسال پیش فاکتور برای تایید نهایی کارفرما
 • در صورت تایید نقشه و تایید پیش فاکتور ، قیمت شیشه های مصرفی شما طبق نقشه برای تولید در کارخانه ارسال می گردد و زمان نصب و اجرا به کارفرما اعلام میشود.
 • در هنگام اجرا نصاب پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما به محل اعزام میگردد.
 • پس از اتمام نصب پروژه به شما تحویل و رضایت نامه شما که ارزش زیادی برای این شرکت دارد تقدیم می گردد.
 • در صورت نیاز به خدمات پس از فروش شرکت مهندسی زیما  آماده پیگیری و گارانتی از پروژه نصبی شما می باشد.
 • شرکت زیما با کادری متخصص همراه با پشتیبانی در خدمات پارتیشن اداری شیشه ای و انواع پارتیشن شیشه ای آماده ارائه خدمات به شما و ضمانت نامه خواهد بود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

طراحی پارتیشن  شیشه ای

پزوژه های نصب پارتیشن شیشه ای دارای شرایط و نیازهای انحصاری خود هستند در زمان طراحی و انتخاب هر یک از سیستم های پارتیشن اداری شیشه ای طراح می بایست پس از بررسی دقیق محل قرارگیری پارتیشن شیشه ای شرایط اصولی و ایده آل را برای اجرا آماده نماید.

 نکات خاصی که باید در کف، سقف و دیواره ها اجرا شود کاملاً مرتبط با نحوه نصب و اجرا و همچنین وزن و نوع پروفیل پارتیشن متغییر بوده که باید در نظر گرفته شود. بطور مثال برای نصب شیشه های سکوریت به طور معمول می بایست یک پروفیل 40X80 در زیر سقف به صورت تراز قرار گیرد که این پروفیل در سیستم های پارتیشن شیشه ای اصلاً نیاز نیست.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

مشخصات تمامی فضاهای معمول برای طراحی و اجرای پارتیشن :

 بدین منظور در نظر داریم در این قسمت به شرح کلی مشخصات تمامی فضاهای معمول برای طراحی ، اجرا و نصب پارتیشن فریملس شیشه ای بپردازیم .

 

1- مشخصات سقف ها برای طراحی پارتیشن شیشه ای :

با توجه به تجربیات کسب شده از مراحل مختلف طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای اداری و مشاهده نتیجه نهایی کار و آمار قابل ارائه از میزان رضایت مندی اشخاص گوناگون به طراحان داخلی توصیه میگردد.

 در طراحی پارتیشن شیشه ای به این نکته توجه ویژه ای معطوف گردد که اتصال پارتیشن به سقفها الزامی است زیرا به علت قطر بسیار کم پارتیشن های شیشه ای تک جداره در دهانه های بالای 5/2 مترطول لرزش ها بسیار مشهود می باشند.
در پارتیشن های تمام شیشه برای اتصال شیشه به سقف هر نوع سقف غیر معلق مانند گچی، کناف، کاذب و... مورد تایید است و نیاز به پروفیل آهن و آهن کشی وجود ندارد. ولی برای انواع سقف های معلق مانند : سقف های کششی پارچه ای - تایل های 60x60 و... حتماً یک پروفیل مستحکم در پشت سقف های کاذب مورد نیاز است.

2- مشخصات دیوارها برای نصب پارتیشن شیشه ای :

از دیگر خصوصیات اصلی در نصب پارتیشن شیشه ای  که باید بدانید این است که اتصال حداقل یک طرف پارتیشن به دیوار توصیه می گردد.

 برای داشتن یک پارتیشن شیشه ای مستحکم نیاز به دیوار محکم و قابل اطمینان داریم و اجرای این محصول در اغلب ساختمان های اداری و تجاری کشور ایران که معمولاً دیوارها با مصالح ساختمانی از جمله آجر و سفال و بلوک ساخته می شوند. بسیار مناسب می باشد ولی امروزه در ساخت برخی از برج ها دیواره های کناف و چوبی استفاده میشود.

 در مواردی که دیوارهای چوبی در داخل آن به کار رفته است برای اتصالات فی ما بین چوبها نیاز به بررسی میدانی وجود دارد و درخصوص آیتم هایی که از کناف در دیوارهای آنها استفاده شده است نیاز داریم تا  یک سازه علاوه بر کناف درست در محل اتصال پروفیل به دیوارها قرار گیرد چرا که گچ برگ کناف امکان پیچ شدن ندارند .

3- مشخصات کف ها برای نصب پارتیشن شیشه ای :

در ایران کف سازی های کاذب چندان رایج نیست و غالباً کف سازی با مصالح ساختمانی انجام می پذیرد .

نکته :

مورد خاصی که در کف وجود ندارد ولی برای برخی کف سازی ها که از متریال خاص تهیه شده اند یا واحد به صورت اجاره ای در اختیار کارفرما قرار گرفته اند و نباید سوراخ کاری روی آنها صورت گیرد می توان از چسب های مخصوص برای نصب پارتیشن استفاده کرد .

هفت اصل طراحی پارتیشن شیشه ای :

 

 

اصل اول :

  در پارتیشن شیشه ای فقط از سمت لولای در میتواند به دیوار متصل شود در غیر این صورت باید چهارچوب درب از دو طرف به شیشه متصل شود .

اصل دوم :

 حداقل عرض ممکن در شیشه های کنار درب ها می بایست 20 سانتی متر در نظر گرفته شود .

اصل سوم :

حداکثر ارتفاع امن برای دربها 300 سانتی متر (معادل سه متر) می باشد که البته به دلیل بالا رفتن وزن درب کار به صورت سفارشی تولید می شود و می بایست تعدا لولاها اضافه شود.

اصل چهارم :

 حداکثر ارتفاع مجاز برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس 330 سانتی متر می باشد.

اصل پنجم :

  حداکثر طول پارتیشن شیشه ای 1200 سانتی متر می بایست در نظر گرفته شود.

اصل ششم :

بر اساس استاندارد عرض دربها 96 و 86 سانتی متر در نظر گرفته می شود که ارتفاع استاندارد 214 سانتی متر می باشد.

اصل هفت :

در طراحی عرض هر کدام از شیشه های پارتیشن بین 20 تا 120 سانتی متر باید محاسبه شود و در نهایت سایزهای فوق با شرایط حمل به طبقات هر پروژه مطابقت داده می شود.

اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای یا پارتیشن فریملس (بدون فریم) جزو محصولات مدرن در حوزه طراحی و دیزاین دکوراسیون داخلی است که برای فضاسازی و زیباسازی مکان های اداری لوکس، خانه های مدرن ، مجتمع های مسکونی، آرایشگاه، ادارات، فروشگاه ها و غیره کاربرد دارد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید به راحتی و به سبک جدید دفتر اداری و فضای موردنظر خود را بدون تخریب به فضایی زیبا و دلنشین تفکیک کنید.

 

پروفیل آلومینیوم پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس :

به طورکلی پروفیل به معنی قطعه ‌ای با مقطع ثابت است زمانی که ما در خصوص پروفیل آلومینیوم پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس صحبت می‌کنیم در خصوص قطعه آلومینیومی صحبت می‌کنیم که دارای ایستایی است و مقاومت پارتیشن را تامین می‌ کند. روند تامین مقاومت پارتیشن شیشه ‌ای به این صورت است که محور‌های عمودی پروفیل آلومینیومی به عنوان ستون در نظر گرفته شده و پروفیل سنگین هستند. از سوی دیگر محور افقی پارتیشن‌ های شیشه ‌ای توسط پروفیل آلومینیوم دیگری مهار شده که نقش تیری را دارد و بر روی ستونها سوار شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از پروفیل های آلومینیومی تولید و به بازار عرضه شده اند که بسته به نوع پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس مورد نظر خود میتوانید از آنها استفاده کنید. در ضمن شما می‌توانید در زمان انتخاب و خرید پارتیشن شیشه ای ، رنگ پروفیل آلومینیوم مورد نظر خود را نیز بسته به فضای مورد نظرتان را انتخاب کنید. این پروفیل‌ های آلومینیومی معمولا به دو دسته آلومینیوم و آلومینیوم ‌های تو خالی تقسیم می‌شوند.

اگر نیاز به قدرت ایستایی بالاتری داشته باشید باید سراغ نمونه ‌های توپر بروید و اگر وزن پارتیشن شیشه ای پایین است و می‌توانید از نمونه ‌های تو خالی استفاده کنید. همچنین در شرایطی دیده شده است که پروفیل آلومینیومی مربوط به ستون پارتیشن شیشه ای را از نوع تو پر و پروفیل بخش بالا و پایین را از نوع تو خالی انتخاب میکنند تا به این صورت علاوه بر بالا بردن استحکام ، قیمت نهایی از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

نصاب پارتیشن شیشه ای :

شما برای نصب پارتیشن شیشه ای خود، نیازمند کارشناسنان نصب هستید  تا بتواند شیشه ، یراق آلات و سایر قطعات را به هم متصل کرده و مطابق نقشه آن را تحویل شما دهند.

 کارشناسان نصب پارتیشن شیشه ای گروه مهندسی زیما ، از بهترین، مجرب ترین ها و مطرح ترین نصاب های پارتیشن شیشه ای در سراسر ایران می باشد.

شرکت پارتیشن شیشه ای :

 • گروه مهندسی زیما یک شرکت ثبت شده و با نصب و اجرای بیش از 1۰۰۰ پروژه در سطح کشور, سابقه و مهارت کافی برای انجام پروژه های گوناگون را دارد.
 • گروه مهندسی زیما یکی از عاملین فروش کارخانجات آذرجام نشکن یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع شیشه در سطح کشور است
 • یراق آلات و موارد مصرفی در پروژه های شیشه ای توسط گروه مهندسی زیما وارد کشور شده و یا بطور مستقیم از تولیدکنندگان برتر داخلی تامین می شود.
 • گروه مهندسی زیما شرکتی ثبت شده و رسمی پایبند به تمامی مقررات ساختمانی و مقررات رسمی جمهوری اسلامی ایران است .
 • گروه مهندسی زیما دارای تیم  نصب و کارشناسان متخصص و کارآزموده است.
 • گروه مهندسی زیما توانایی اجرا در کمترین زمان و بهترین کیفیت را دارد.
 • تیم زیما همواره و در همه حال پشتیبان شما خواهد بود.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

تنوع شیشه  برای نصب پارتیشن  شیشه ای

شیشه هایی که در انواع پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد دارای طرح ها و انواع مختلفی در نوع استفاده می باشد، یکی از انواع آنها شیشه های ساده می باشد که این شیشه ها از جنس سکوریت هستند و به صورت ساده مورد استفاده قرار می گیرند، بیشتر کسانی که می خواهند اتاق شیشه ای ساده ای داشته باشند این شیشه ها را برای پارتیشن های خود سفارش می دهند.

 

شیشه پارتیشن :

یکی دیگر از انواع شیشه پارتیشن نوع طرح دار آن می باشد، شما باید بدانید که این نوع شیشه ها زیبایی بیشتری از نوع ساده آن دارند، به همین دلیل اگر می خواهید فضای زیباتری در محیط خود داشته باشید، بدون شک انتخاب این شیشه ها تاثیر بسیار بیشتری در زیبایی خانه شما خواهد داشت.

طرح های این نوع شیشه ها بسیار متنوع می باشد و شما می توانید در بین انواع مدل های آن یکی را که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید تا برای شما از روی آن طرح پارتیشن شیشه ای تان را آماده سازند.

پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما با داشتن کیفیت و ظاهری بسیار شیک فضای اداری شما را شیک ، مدرن و بهینه خواهد نمود.

جزء اصلی در این محصول شیشه است. شیشه پارتیشن اداری شیشه ای فضای اداره را بزرگتر نشان می‌دهد و باعث افزایش نور طبیعی محیط می‌گردد. این امر باعث می‌شود تا هزینه‌ برای پهای انرژی و نور مصنوعی کاهش یابد.

امروزه این محصول به دلیل خواص پرشماری که شامل میشود در بسیاری از اماکن مورد استقبال قرار گرفته است.

ایجاد حریم خصوصی و فراهم کردن آرامش روانی برای کارمندان و کاهش انتقال صدا تنها بخشی از مزایای نصب پارتیشن شیشه ای در فضاهای اداری می باشد.

سبک ها و طراحی های نوبن این محصول زیبایی خاصی دارد. روشهای گوناگون نصب پارتیشنهای شیشه ای جلوه های متنوعی را فراهم می آورد.

عوامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه ای :

عوامل متعددی بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار هستند.

 • سازه فلزی با رنگ کوره ای و یا استنلس استیل
 • انواع فریم آلومینیوم رنگ کوره با اندازه های مختلف
 • رنگ فریم
 • تعداد درب های باز شو موجود در طراحی پارتیشن شیشه ای چگونگی باز شدن درب های شیشه ای
 • یراق مصرفی
 • متراژ
 •  ضخامت
 •  رنگ شیشه سکوریت

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

شما به راحتی می توانید با کارشناسان فروش شرکت مهندسی زیما ، در تمامی ساعات اداری تماس گرفته و لیست قیمت پارتیشن شیشه ای و سوالات مربوط خود را در مورد چگونگی نصب و هزینه پارتیشن اداری بپرسید.

کارشناسان گروه مهندسی زیما آماده  پاسخگویی یه مشتریان خود در این زمینه می باشند.

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

جهت اطلاع از نحوه نصب پارتیشن شیشه ای در گام نخست باید مراحل زیر را طی نمود :

سه قدم تا نصب پارتیشن شیشه ای:

 1. آماده سازی و یکسان سازی کف ، جهت زیر ساخت پارتیشن شیشه ای
 2. طراحی و پیاده سازی نقشه و گراف کار
 3. نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

 

شرکت مهندسی زیما با در اختیار داشتن کادری متخصص در تمام مراحل ساخت و پیاده سازی انواع پارتیشن شیشه ای و دکوراتیو شیشه ای همواره یاری رسان شما در اجرای ایده و سلیقه شما خواهد بود.

اتصالات نصب پارتیشن شیشه ای

اتصالات نصب پارتیشن شیشه ای از دو قسمت اصلی و عمده تشکیل شده است .در ادامه لازم است بدانیم که این دو بخش از دو بخش اصلی اجزای پارتیشن شیشه ای میباشند . این دو قسمت اصلی عبارتند از :

پروفیل پارتیشن شیشه ای

پروفیل پارتیشن شیشه ای را به طور معمول از جنس آلومینویم روکش دار و با انتخاب رنگ مشتری نصب میکنیم.

شیشه پارتیشن شیشه ای

در انتخاب شیشه نیز که معمولا از شیشه سکوریت با ضخامت انتخابی بصورت پارتیشن شیشه ای دو جداره و پارتیشن شیشه ای تک جداره و یا حتی پارتیشن شیشه ای چند جداره انتخاب و نصب مینماییم.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 

 

نگران نباشید :

شرکت زیما متخصص در پیاده سازی انواع سازه های شیشه ای ساختمانی و تجاری است .تمام مراحل ساخت و پیاده سازی انواع پارتیشن شیشه ای و پارتیشن اداری شیشه ای دکوراتیو شیشه ای همواره یاری رسان شما در اجرای سازه شما خواهد بود.

سوالات متداول شما :

 

سوال : قیمت پارتیشن شیشه ای و هزینه نصب آن چقدر است ؟

پاسخ : گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

 

 

سوال : مدت زمان تحویل پارتیشن شیشه ای زیما چقدر است؟

پاسخ : مدت زمان تحویل پارتیشن شیشه ای شرکت مهندسی زیما ، پس از عقد قرارداد، حداکثر 5 روز کاری می باشد.

 

 

سوال : عرصه خدمات زیما در چه محدوده است ؟

پاسخ : گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

 

 

سوال : چگونه می توان پارتیشن شیشه ای را سفارش داد ؟

پاسخ : با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

 

 

سوال : برای عقد قرارداد و پیش فاکتور چه باید کرد ؟

پاسخ : با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا کارشناسان ما جهت بازدید محل و مشاوره نزد شما بیایند . سپس با ارائه جزئیات ارائه شده به شرکت زیما پیش قرارداد تنظیم و برای شما ارسال میگردد.

 

 

سوال : قیمت پارتیشن شیشه ای را چگونه بگیریم ؟

پاسخ : برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

نصب انواع پارتیشن شیشه ای

انوع مختلف پارتیشن شیشه ای در ایران وجود دارد که عبارتند از:

 

 

نمونه کار پارتیشن شیشه ای

گروه مهندسی زیما با داشتن تجربه اجرای بیش از 1000 پروژه در سراسر ایران همواره برای بهتر شدن در این صنعت تلاش میکند.

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

هزینه نصب پارتیشن شیشه ای

هزینه نصب پارتیشن شیشه ای با توجه با متراژ و نوع پیاده سازی پارتیشن شیشه ای متفاوت است. برای اینکه بتوان از هزینه نصب و پیاده سازی پارتیشن شیشه ای مطلع شوید:

ابتدا می بایست با توجه به نیاز خود و پلان و نقشه پیاده شده هزینه نصب را مشخش نمود.

کارشناسان ما پس از پیاده سازی و ترسیم پلان پارتیشن شیشه ای برای شما یک پیش فاکتور صادر کرده تا بتوانید از هزینه نصب پارتیشن خود مطلع گردید.

 

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 


سوالات متداول

برای اطلاع از آخرین لیست قیمت ها می بایست با کارشناسان ما صحبت کنید . هزینه نصب بر اساس رنگ و متراژ پروژه مشخص می شود .

گروه مهندسی زیما ، در تمام نقاط و شهرهای ایران، خدمات رسانی انجام می دهد.

بله تمامی محصولات شرکت زیما داری ضمانت نصب و گارانتی میباشد.

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.

50 دیدگاه

 1. مرداد 2, 1400 در 11:21 ق.ظ

  نصب پارتیشن شیشه ای تمیز و با دقت زیبا بود
  همکاراتون بسیار مودب و با نظم هستند

  1. مرداد 2, 1400 در 1:33 ب.ظ

   خوشحالیم که راضی بودین

 2. مرداد 8, 1400 در 2:25 ب.ظ

  ممنون از شرکت زیما بابت نرده شیشه ای عالی

 3. مرداد 13, 1400 در 3:12 ب.ظ

  خیلی عالی و کامل من خودم با کمک مطالب شما در مورد پارتیشن شیشه ای تونستم خریدی با آگاهی داشته باشم
  نصاب پارتیشن شیشه ای شما خیلی عالی و تمیز اومد و کار نصب و پلان رو برای مکا انجام داد

  1. مرداد 13, 1400 در 3:21 ب.ظ

   از رضایت شما خوشحالیم

 4. مرداد 13, 1400 در 4:06 ب.ظ

  سپاس از تیم مودب شما

 5. مرداد 14, 1400 در 6:41 ق.ظ

  مممنون از شرایط عالی و توضیحاتتون

 6. مرداد 14, 1400 در 6:32 ب.ظ

  نصب تمیز و بی نظیر بودش

 7. مرداد 17, 1400 در 11:00 ق.ظ

  بسیار سپاس از تیم هماهنگ و کار زیباتون

 8. مرداد 19, 1400 در 6:55 ب.ظ

  نصب نرده شیشه ای رو شما برام انجام دادین
  تمیز و باسلیقه بود

 9. مرداد 25, 1400 در 5:06 ب.ظ

  تنوع مدل کابین دوش شیشه ای زیما بسیار زیاده
  عالی بود

 10. شهریور 3, 1400 در 12:14 ب.ظ

  کاش نمونه کارها رو داخل اینستا هم میذاشتین

 11. شهریور 3, 1400 در 7:26 ب.ظ

  عالی بود و تمیز نصب پارتیشن شیشه ای

 12. شهریور 6, 1400 در 8:32 ب.ظ

  نصب پارتیشن شیشه ای رو با دقت انجام دادن و با سلیقه

 13. شهریور 8, 1400 در 0:23 ق.ظ

  کار نصب عالی بود
  پارتیشن شیشه ای با کیفیت

 14. شهریور 10, 1400 در 4:56 ب.ظ

  پارتیشن شیشه ای مقاوم و نصب عالی

 15. شهریور 12, 1400 در 2:20 ب.ظ

  ممنون که هستین
  من 6 ماه پیش خرید کردم
  بسیار مشتری مدارن

 16. شهریور 14, 1400 در 4:14 ق.ظ

  سبک کار شون در پارتیشن شیشه ای با بقیه متفاوته و مشابه ترک ها هست

 17. شهریور 14, 1400 در 11:29 ب.ظ

  بسیار خلاقانه و شکیل نصب پارتشن شیشه ای رو انجام دادن
  من که لذت بردم

 18. شهریور 14, 1400 در 11:33 ب.ظ

  کار نصاب پارتیشن شیشه ای شون تمیز و سریعه

 19. شهریور 15, 1400 در 0:03 ق.ظ

  ممنون از گروه زیما
  خیلی حرفه ای هستن سه سوته نصب کردن پارتیشن شیشه ای رو
  تشکر و خسته نباشید.

 20. شهریور 15, 1400 در 0:24 ق.ظ

  یراق پارتیشن شیشه ای شما شما ترک هست ؟

 21. شهریور 15, 1400 در 5:16 ب.ظ

  از خرید پارتیشن شیشه ای از زیما راضی هستم

 22. شهریور 15, 1400 در 5:24 ب.ظ

  دقیق و زیبا بود

 23. شهریور 15, 1400 در 5:24 ب.ظ

  با حوصله کار میکنن انفدر که حوصله ما سر رفت
  ولی در نهایت عالی بود
  نصب پارتیشن شیشه ای عالی

 24. شهریور 15, 1400 در 5:31 ب.ظ

  حرفه ای بود و تمیز

 25. شهریور 16, 1400 در 1:47 ب.ظ

  100% با کیفیت ولی قیمت یراق بالا بود
  در کل راضیم شدید
  ممنون

 26. شهریور 16, 1400 در 1:51 ب.ظ

  عای – زیبا – تمیز
  خرید و نصب پارتیشن شیشه ای با دقت و به قیمت بود

 27. شهریور 16, 1400 در 1:59 ب.ظ

  برای نصب و حمل شیشه های خیلی حوصله به خرج دادن و زحمت کشیدن
  نصب پارتیشن شیشه ای با ظرافت تمام انجام شد

 28. شهریور 16, 1400 در 2:10 ب.ظ

  در یک کلام پرفکت
  عالی بود زیما

 29. شهریور 16, 1400 در 5:00 ب.ظ

  تیم نصب پارتیشن شیشه ای بسیار خوبی دارن من از خریدم رضایت دارم
  سپاس از زیما

 30. شهریور 17, 1400 در 6:06 ق.ظ

  تنوع در کابین دوش و پارتیشن شیشه ای بسیار بالا بود

 31. شهریور 17, 1400 در 6:49 ق.ظ

  اتصالات بسار خوبی در پارتیشن شیشه ای استفاده کردن من دوستم هم به یه شرکت دیگه داده نصب پارتیشن شیشه ای کردن ولی کار اونا خوب نبوده ولی من از گروه زیما بسیار راضی هستم.

 32. شهریور 17, 1400 در 7:12 ق.ظ

  با دقت و سریع نصب کردن پارتیشن شیشه ای رو قیمتها هم بسیار مناسب بود

 33. شهریور 17, 1400 در 7:19 ق.ظ

  بسیار سپاس از گروه زیما

 34. شهریور 19, 1400 در 5:29 ق.ظ

  برای من اومدن رامسر نصب پارتیشن شیشه ای رو کار کردن
  خیلی سپاس
  همونطور که داخل نظرات دیدم و بقیه دوستان گفته بودن خیلی خیلی با اخلاقن

 35. شهریور 19, 1400 در 5:30 ق.ظ

  من نمونه هاشون رو دیدم کاراشون تخصصیه

 36. شهریور 20, 1400 در 6:02 ق.ظ

  نامبر وان هستن
  پارتیشن شیشه ای با کیفیت

  1. شهریور 23, 1400 در 1:08 ب.ظ

   این لصف شماست

 37. شهریور 20, 1400 در 6:07 ق.ظ

  قیمت پارتیشن شیشه ای برای نصب هر متر مربع چقدر است ؟

  1. شهریور 23, 1400 در 1:08 ب.ظ

   ممنون میشم با مشاوران ما تماس بگیرید :

   بخش فروش 44860861-021

   بخش مشاوره 44862162-021

   0912-9610608 / 0912-9610609

 38. شهریور 20, 1400 در 6:20 ق.ظ

  ممنون از تیم با اخلاق و حرفه ای تون
  من یک ماه پیش پارتیشن شیشه ای خریدم و نصب کردم کاملا راضی هستم

 39. شهریور 20, 1400 در 6:27 ق.ظ

  عالی و جذاب
  نواع شیشه ها و سکوریت ها بسار خوبه
  منم راضیم از گروه زیما

 40. شهریور 20, 1400 در 5:07 ب.ظ

  بعضی مواقع بی اعصاب بودن ولی کارشون فوق حرفه ای بود

 41. شهریور 21, 1400 در 9:03 ب.ظ

  با هوش و با دقت کار میکنن
  حتما بخریدن و نصب کنین

 42. شهریور 21, 1400 در 9:39 ب.ظ

  نصب پارتیشن شیشه ای با دقت و بی نقص

 43. شهریور 22, 1400 در 1:59 ب.ظ

  ابعد محل من برای نصب پارتیشن شیشه ای 5 در 5 متر مربع هست
  هزینه اش چقدر میشه ؟

  1. شهریور 23, 1400 در 1:08 ب.ظ

   ممنون میشم با مشاوران ما تماس بگیرید :

   بخش فروش 44860861-021

   بخش مشاوره 44862162-021

   0912-9610608 / 0912-9610609

 44. شهریور 23, 1400 در 5:56 ب.ظ

  کار نصب شون بیسته
  ممنون از زیما

 45. شهریور 23, 1400 در 10:31 ب.ظ

  نصب پارتیشن شیشه ای شون :
  تمیز
  با کیفیت
  با اخلاق
  بادقت

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند

has been added to the cart. View Cart
با ما در تماس باشید