5/5 - (2 امتیاز)

تراس بالکن شیشه ای

تراس بالکن شیشه ای نسل جدیدی از سیستم‌ نماسازی به شمار می‌رود. در پروفایل این سیستم از یک ریل آلومینیومی در کف و سقف به عنوان جایگاه نگهدارنده بازشو استفاده میشود و در داخل آن نیز با قطعات یا پانل‌های شیشه‌ای از جنس سکوریت ، سندبلاست  و… با عر‌ض‌ یکسان تقسیم‌بندی میشود.

کلیه این شیشه‌ها به راحتی قابل حرکت و جمع شدن و تا شدن از طریق ریل ها می باشند. در این سیستم  پانل یا شیشه ابتدایی در این سیستم به صورت ثابت و الباقی پانل‌ها و شیشه ها  به صورت متحرک بر روی ریل قابل جابجایی و حرکت میباشند.

تراس بالکن شیشه ای علاوه براینکه ایجاد فضایی یکنواخت بدون محدودیت (به لحاظ متراژ)، مفید در چهار فصل سال و زیبایی دوچندانی که به نمای خارجی ساختمان می‌بخشد.

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

کاربرد تراس بالکن شیشه ای استفاده در بالکن‌ها و تراس‌های خانه‌های ویلایی و آپارتمانی، نمای پنت هاوس، فضای خارجی (دیوار و سقف) گلخانه‌ها، پارتیشن‌ اداری شیشه ای و منازل ، سالن کنفرانس ، استخر ، ویترین فروشگاه‌ ، مرکز خرید ، سالن‌ ورزشی، فرهنگی و… است

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 


سوالات متداول

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.