4.6/5 - (11 امتیاز)

بالکن شیشه ای مدرن :

امروزه داشتن فضای بالکن شیشه ای مدرن میتواند جوابگوی تعداد زیادی از نیازهای ما باشد. یک بالکن شیشه ای مدرن میتواند بر زیبایی فضای خانه ما بیفزاید.

بالکن شیشه ای (موسوم به تراس شیشه‌ای ، جام شیشه‌ای ، ایوان شیشه‌ای ، درب بالکنی ، درب تراسی ، درب تاشو ، درب جمع شونده، سکورریت متحرک، شیشه کشویی ، شیشه ریلی و…) نوعی پیاده سازی است که در راستای پوشش محوطه باز بالکن‌ یا تراس‌ ساختمان‌ مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد دارد.

 

بالکن شیشه ای مدرن میتواند جلوه ای یک فضای دلنشین و لاکچری برای خانه و یا ویلای شما باشد.

 بالکن شیشه ای نسل جدیدی از سیستم‌ نماسازی به شمار می‌رود. در پروفایل این سیستم از یک ریل آلومینیومی در کف و سقف به عنوان جایگاه نگهدارنده بازشو استفاده میشود و در داخل آن نیز با قطعات یا پانل‌های شیشه‌ای از جنس سکوریت ، سندبلاست  و… با عر‌ض‌ یکسان تقسیم‌بندی میشود.

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

کلیه این شیشه‌ها به راحتی قابل حرکت و جمع شدن و تا شدن از طریق ریل ها می باشند. در این سیستم  پانل یا شیشه ابتدایی در این سیستم به صورت ثابت و الباقی پانل‌ها و شیشه ها  به صورت متحرک بر روی ریل قابل جابجایی و حرکت میباشند.

بالکن شیشه ای علاوه براینکه ایجاد فضایی یکنواخت بدون محدودیت (به لحاظ متراژ)، مفید در چهار فصل سال و زیبایی دوچندانی که به نمای خارجی ساختمان می‌بخشد.

نکته بسیار مهم :

پیشنهاد ما به شما عزیزان این می باشد که حتما در این زمینه از متخصصین  شرکت مهندسی زیما مشاوره بگیرید.

شرکت مهندسی ریما ارائه دهنده خدمات : پارتیشن شیشه ای - کابین دوش - کابین دوش شیشه اینرده شیشه ای - بالکن شیشه ای

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

شرکت مهندسی زیما برترین ارائه دهنده خدمات شیشه ساختمانی است.

مهمترین فعالیتها و خدمات این شرکت عبارتند از :

 

همواره پاسخگوی شما خواهیم بود :

بخش فروش 44860861-021 / بخش مشاوره 44862162-021

 


سوالات متداول

با شماره 44862162 -021 تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان سفارش دهید.

گروه مهندسی زیما ، بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای در ایران است که تمامی اجناس ارائه شده دراین شرکت تولید خود شرکت بوده و یا توسط شرکت زیما به ایران وارد شده است. دلیل پایین بودن قیمت پارتیشن شیشه ای درموارد ذکر شده می باشد.